Povezane vesti

"Moj otac je zbog duga ubio čoveka" Ovako je Milan Stanković nekada govorio o porodičnoj tragediji, danas živi u ovom…

"Moj otac je zbog duga ubio čoveka" Ovako je Milan Stanković nekada govorio o porodičnoj tragediji, danas živi u ovom…

Kurir 20.03.2023
Milan Stanković postao je poznat javnosti tokom učešća u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda", a nakon toga gradio je uspešnu muzičku karijeru. Međutim, poslednjih godina povukao se sa javne scene, te se posvetio crkvi, a često boravi u jednom… »
„Moj otac je ubio čoveka zbog duga“: Potresni detalji iz života Milana Stankovića

„Moj otac je ubio čoveka zbog duga“: Potresni detalji iz života Milana Stankovića

Nova 20.03.2023
Pevač Milan Stanković osvojio je publiku još kada se prvi put pojavio na velikoj sceni u okviru takmičenja "Zvezde Granda", a sada već godinama nije aktivan na estradnoj sceni, pa se mnogo spekulisalo da je život nastavio u jednom manastiru. U… »
Otac Milana Stankovića ubio čoveka zbog duga! Strašna priča o odrastanju pevača - Imao sam 5 meseci kada su ga zatvorili

Otac Milana Stankovića ubio čoveka zbog duga! Strašna priča o odrastanju pevača - Imao sam 5 meseci kada su ga zatvorili

Mondo 20.03.2023
Milan Stanković svojevremeno je pričao o svom odrastanju i ocu koji je kada je pevač imao pet meseci, završio u zatvoru. Milan Stanković svojevremeno je pričao o svom odrastanju i ocu koji je kada je pevač imao pet meseci, završio u zatvoru. Domaa… »
"Imao sam 5 meseci kada je moj otac otišao u zatvor, ubio je čoveka zbog duga": Milan Stanković je ovako govorio o…

"Imao sam 5 meseci kada je moj otac otišao u zatvor, ubio je čoveka zbog duga": Milan Stanković je ovako govorio o…

Blic 20.03.2023
Milan Stanković postao je poznat javnosti tokom učešća u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda", a nakon toga gradio je uspešnu muzičku karijeru. Međutim, poslednjih godina povukao se sa javne scene, te se posvetio crkvi, a često boravi u jednom… »
Milana stankovića i monaha koji sedi pored njega vežu rodbinski odnosi: Evo otkud pevač u prvom redu na crkvenom predavanju

Milana stankovića i monaha koji sedi pored njega vežu rodbinski odnosi: Evo otkud pevač u prvom redu na crkvenom predavanju

Blic 20.03.2023
Pevač Milan Stanković prisustvovao je predavanju oca Rafaila Boljevića u manastiru u Nevesinji. Stanković je na predavanju sedeo u prvim redovima zajedno sa sveštenicima i monasima, obučen u crno, a na fotografijama se vidi i kako sada nosi dugu… »
Milan Stanković sa monasima u Nevesinju: Sedi u prvom redu, sav u crnom, pustio kosu i bradu (foto)

Milan Stanković sa monasima u Nevesinju: Sedi u prvom redu, sav u crnom, pustio kosu i bradu (foto)

Večernje novosti 20.03.2023
PEVAČ Milan Stanković poslednjih nekoliko godina povukao se iz javnog života i posvetio crkvi, te se više puta nagađalo da je postao iskušenik u manastiru Podmaine kod Budve. Foto: Instagram printscreen/milanstankovic Milan je sada prisustvovao… »
Smrt oca je i dalje misterija, a ovo je majka milana stankovića! Ona je njegov najveći oslonac i podrška godinama!

Smrt oca je i dalje misterija, a ovo je majka milana stankovića! Ona je njegov najveći oslonac i podrška godinama!

Kurir 20.03.2023
Pevač i bivša "Zvezda Granda", Milan Stanković poslednjih nekoliko godina povukao se iz javnog života. O Milanovoj porodici takođe se godinama pisalo, a malo je poznata činjenica da je pevačev otac ubio kolegu s posla pre više od 30 godina, zbog… »
Smrt oca obavijena velom tajne, a ovo je majka milana stankovića: U svemu ga je podržavala, a godinama je nismo videli, evo…

Smrt oca obavijena velom tajne, a ovo je majka milana stankovića: U svemu ga je podržavala, a godinama je nismo videli, evo…

Blic 20.03.2023
Pevač i bivša "Zvezda Granda", Milan Stanković poslednjih nekoliko godina povukao se iz javnog života. Naime, više puta se nagađalo da je postao iskušenik u manastiru Podmaine kod Budve. Milan je juče prisustvovao na predavanju u manastiru u… »

Vesti dana »