Povezane vesti

Predsednik Kolumbije suspendovao prekid vatre sa narko kartelom Zalivski klan

Predsednik Kolumbije suspendovao prekid vatre sa narko kartelom Zalivski klan

Dnevnik 20.03.2023
BOGOTA: Predsednik Kolumbije Gustavo Petro suspendovao je prekid vatre sa glavnim kartelom za trgovinu drogom u zemlji, Zalivskim klanom. On je optužio klan za "sejanje anksioznosti i terora" i naredio snagama bezbednosti da ponovo aktiviraju vojne… »
Kolumbijski predsednik suspendovao prekid vatre sa kriminalnom grupom

Kolumbijski predsednik suspendovao prekid vatre sa kriminalnom grupom

Politika 20.03.2023
BOGOTA – Kolumbijski predsednik Gustavo Petro izjavio je da je prekinuo primirje sa Klanom del Golfo, najvećom kriminalnom organizacijom u zemlji, zbog napada na policiju. „Naredio sam oružanim snagama da reaktiviraju svu vojsku operacije protiv… »
Sprema se haos: Predsednik prekinuo primirje sa kriminalnim klanom, vojska ima odrešene ruke

Sprema se haos: Predsednik prekinuo primirje sa kriminalnim klanom, vojska ima odrešene ruke

Nova 20.03.2023
Kolumbijski predsednik Gustavo Petro izjavio je da je prekinuo primirje sa Klanom del Golfo, najvećom kriminalnom organizacijom u zemlji, zbog napada na policiju. „Naredio sam oružanim snagama da reaktiviraju svu vojsku operacije protiv klana del… »
Kolumbijski predsednik suspendovao prekid vatre sa kriminalnom grupom

Kolumbijski predsednik suspendovao prekid vatre sa kriminalnom grupom

Euronews 20.03.2023
Kolumbijski predsednik Gustavo Petro izjavio je da je prekinuo primirje sa Klanom del Golfo, najvećom kriminalnom organizacijom u zemlji, zbog napada na policiju. „Naredio sam oružanim snagama da reaktiviraju svu vojsku operacije protiv klana del… »
Kolumbijski predsjednik suspendirao prekid vatre s narkokartelom

Kolumbijski predsjednik suspendirao prekid vatre s narkokartelom

Al Jazeera 20.03.2023
“Naredio sam oružanim snagama da reaktiviraju sve vojne operacije protiv Clan del Golfo”, napisao je kolumbijski predsjednik Gustavo Petro u tvitu. Kolumbijski predsjednik Gustavo Petro je rekao da je obustavio primirje s najvećom kriminalnom… »

Vesti dana »