Povezane vesti

Odgrizao mu deo uveta na nastupu! Crnogorski pevač o skandalu koji mu je promenio život - "Od toga se oporavlja dugo"

Odgrizao mu deo uveta na nastupu! Crnogorski pevač o skandalu koji mu je promenio život - "Od toga se oporavlja dugo"

Mondo 20.03.2023
Crnogorski pevač i tekstopisac Danijel Alibabić nakon duže pauze se u velikom stilu vratio na muzičku scenu. Crnogorski pevač i tekstopisac Danijel Alibabić nakon duže pauze se u velikom stilu vratio na muzičku scenu. Danijela Alibabića koji je… »
Muškarac mu odgrizao uvo na nastupu: Pevaču se nakon skandala život promenio iz korena: "Više ne mogu da mi priđu"

Muškarac mu odgrizao uvo na nastupu: Pevaču se nakon skandala život promenio iz korena: "Više ne mogu da mi priđu"

Blic 20.03.2023
Pevač i tekstopisac Danijel Alibabić vratio se poslu, a sada je progovorio o roditeljstvu, pa se osvrnuo na sve ono što je prošao u karijeri. - Album sam spremao nekoliko godina. Posle duge autorske pauze odlučio sam da se pojavim s albumom, da… »
Skandal koji mu je promenio život! Muškarac mu odgrizao deo uveta, posledice su bile dugotrajne! Pevač isplivao iz svega

Skandal koji mu je promenio život! Muškarac mu odgrizao deo uveta, posledice su bile dugotrajne! Pevač isplivao iz svega

Kurir 20.03.2023
Crnogorski pevač i tekstopisac Danijel Alibabić nakon duže pauze se u velikom stilu vratio na muzičku scenu. On je sada progovorio o poslovnim planovima, ali je i priznao koliko je roditeljstvo promenilo njegov život. Šta je bio glavni pokretač da… »

Vesti dana »