Povezane vesti

"Bacio bebu i ubo me 17 puta" Katarina se pravila mrtva da bi preživela: Šutnuo me da proveri da li me je ubio, pa pobegao…

"Bacio bebu i ubo me 17 puta" Katarina se pravila mrtva da bi preživela: Šutnuo me da proveri da li me je ubio, pa pobegao…

Kurir 20.03.2023
Stravična ispovest Katarina Mitić sa Kosova i Metohije, koja je samo pukom srećom preživela napad pomahnitalog muža koji je kuhinjskim nožem ubo čak 17 puta, zgorzila je celu Srbiju! Naime, kako je ispriča u jutarnjem programu, svađa je izbila u… »
"Ubo me je 17 puta, pravila sam se mrtva dok je dete puzalo ka meni": Jeziva ispovest Katarine žrtve nasilja

"Ubo me je 17 puta, pravila sam se mrtva dok je dete puzalo ka meni": Jeziva ispovest Katarine žrtve nasilja

Telegraf 20.03.2023
"Zgrabio je nož iz kuhinje, istrgao mi je dete iz ruku, bacio na pod i počeo nasumično da me ubada", kaže Katarina. Katarina Mitić sa Kosova i Metohije imala je sreću da preživi stravično nasilje i čak 17 uboda nožem, a njena izjava u jutarnjem… »
"Bacio je bebu i počeo da me ubada": Katarina se napravila mrtva, da bi spasila živu glavu: "Šutnuo me je da proveri da li…

"Bacio je bebu i počeo da me ubada": Katarina se napravila mrtva, da bi spasila živu glavu: "Šutnuo me je da proveri da li…

Blic 20.03.2023
"Svađa je izbila u toku noći. Probudila sam muža jer nam se dete razbolelo i on je počeo da priča nepovezano. Rekao mi je "ćuti, zatvori usta. Ubiću te." Istrgao mi je dete iz ruku, zgrabio nož, bacio dete i počeo nasumično da me ubada. Posle… »
"Bacio je bebu i počeo da me ubada": Katarina se napravila mrtva, da bi spasila živu glavu: "Šutnuo me je da proveri da li…

"Bacio je bebu i počeo da me ubada": Katarina se napravila mrtva, da bi spasila živu glavu: "Šutnuo me je da proveri da li…

Blic 20.03.2023
"Svađa je izbila u toku noći. Probudila sam muža jer nam se dete razbolelo i on je počeo da priča nepovezano. Rekao mi je "ćuti, zatvori usta. Ubiću te." Istrgao mi je dete iz ruku, zgrabio nož, bacio dete i počeo nasumično da me ubada. Posle… »

Vesti dana »