Povezane vesti

Ljubiša Dunđerski podneo ostavku na mesto trenera Spartaka

Ljubiša Dunđerski podneo ostavku na mesto trenera Spartaka

Politika 20.03.2023
SUBOTICA – Šef stručnog štaba Spartaka Ljubiša Dunđerski izjavio je danas da je podneo ostavku na tu funkciju, saopštio je fudbalski klub iz Subotice. „Doneo sam odluku nakon jučerašnjeg poraza i neprespavane noći da podnesem ostavku na mesto… »
Dunđerski napustio Spartak: Ne mogu više da pomognem

Dunđerski napustio Spartak: Ne mogu više da pomognem

Sport klub 20.03.2023
Podeli : Ljubiša Dunđerski nije više šef Stručnog štaba Spartak iz Subotice. Spartak je nedelju poražen na vom terenu od niškog Radničkog (0:1), a Ljubiša Dunđerski je u ponedeljak podneo neopozivu ostavku. „Doneo sam odluku nakon… »
Elče otpustio Mačina

Elče otpustio Mačina

Sportski žurnal 20.03.2023
Belo-zeleni su poslednji na tabeli sa 13 bodova posle 26 utakmica. Uprava Elčea otpustila je danas trenera Pabla Mačina zbog loših rezultata. Posle 26 utakmica u Primeri Elče je poslednji na tabeli sa 13 bodova, 14 manje od Espanjola, koji je prvi… »
Nova trenerska promena u Super ligi, Dunđerski se rastao sa Spartakom

Nova trenerska promena u Super ligi, Dunđerski se rastao sa Spartakom

Sportske.net 20.03.2023
Novo kolo, novi rastanak srpskih superligaša sa trenerima. Ovoga puta, doskorašnji strateg Spartaka iz Subotice Ljubiša Dunđerski podneo je ostavku nakon poraza od niškog Radničkog u Subotici. "Doneo sam odluku nakon jučerašnjeg poraza i… »
Španci "izgubili kompas": Fenjeraš smenio pet trenera za sezonu, a danas odlazi i šesti

Španci "izgubili kompas": Fenjeraš smenio pet trenera za sezonu, a danas odlazi i šesti

Večernje novosti 20.03.2023
ČELNICI španskog fudbalskog kluba Elčea saopštili su danas da su smenili trenera Pabla Mačina zbog loših rezultata u La Ligi. FOTO: AP/Tanjug Elče je poslednji na tabeli La Lige sa samo 13 bodova. Ovaj klub ima minimalne šanse da izbori opstanak… »
Dunđerski podneo ostavku

Dunđerski podneo ostavku

Sportski žurnal 20.03.2023
- Ovo je iz ljudskih i moralnih razloga, pre svega jer osećam da više ne mogu da pomognem Spartaku u borbi za opstanak - emotivno je saopštenje dosadašnjeg šefa stručnog štaba Subotičana. Šef stručnog štaba Spartaka Ljubiša Dunđerski podneo… »
Ljubiša Dunđerski podneo ostavku na mesto trenera Spartaka

Ljubiša Dunđerski podneo ostavku na mesto trenera Spartaka

Dnevnik 20.03.2023
SUBOTICA: Šef stručnog štaba Spartaka Ljubiša Dunđerski izjavio je danas da je podneo ostavku na tu funkciju, saopštio je fudbalski klub iz Subotice. "Doneo sam odluku nakon jučerašnjeg poraza i neprespavane noći da podnesem ostavku na mesto… »
Još jedan otkaz u superligi Srbije: LJubiša Dunđerski podneo ostavku

Još jedan otkaz u superligi Srbije: LJubiša Dunđerski podneo ostavku

Večernje novosti 20.03.2023
Spartak iz Subotice ostao je bez trenera, jer je Ljubiša Dunđerski podneo neopozivu ostavku. FOTO: Nenad Karlić – Doneo sam odluku nakon jučerašnjeg poraza i neprespavane noći da podnesem ostavku na mesto šefa stručnog štaba FK Spartak… »
Još jedan superligaš ostao bez trenera: Ljubiša Dunđerski podneo neopozivu ostavku!

Još jedan superligaš ostao bez trenera: Ljubiša Dunđerski podneo neopozivu ostavku!

Hot sport 20.03.2023
Loši rezultati! Šef stručnog štaba Spartaka iz Subotice, Ljubiša Dunđerski danas je podneo neopozivu ostavku. – Doneo sam odluku nakon jučerašnjeg poraza i neprespavane noći da podnesem ostavku na mesto šefa stručnog štaba FK Spartak… »
Nova smena u srpskom fudbalu - još jedan trener nije dočekao kraj sezone: Odlazim iz moralnih i ljudskih razloga!

Nova smena u srpskom fudbalu - još jedan trener nije dočekao kraj sezone: Odlazim iz moralnih i ljudskih razloga!

Mondo 20.03.2023
Spartak do kraja sezone neće predvoditi Ljubiša Dunđerski koji je podneo ostavku na mesto prvog trenera kluba. Spartak do kraja sezone neće predvoditi Ljubiša Dunđerski koji je podneo ostavku na mesto prvog trenera kluba. Još jedna smena u… »

Vesti dana »