Povezane vesti

Olga odanović u suzama! Glumica nije mogla da izdrži, jeca: Nećemo da idemo! Čini mi se da je Manda život dao za ovu scenu…

Olga odanović u suzama! Glumica nije mogla da izdrži, jeca: Nećemo da idemo! Čini mi se da je Manda život dao za ovu scenu…

Kurir 20.03.2023
Pozorište "Boško Buha", koje je otvorilo Dane komedije, pred odlazak na festival u Jagodini obratilo se medijima povodom rekonstrukcije koja je počela 2015. godine. Nedavno su gradske vlasti iznele ponudu da ovo pozorište koristi prostor u zgradi na… »
Glumica u suzama: Život je dao za ovu scenu, molim da shvatimo ozbiljno

Glumica u suzama: Život je dao za ovu scenu, molim da shvatimo ozbiljno

N1 Info 20.03.2023
Glumica Olga Odanović je u emotivnom govoru u obraćanju novinarima podsetila na upravnika "Boška Buhe" Milorada Mandića Mandu (1961-2016), koji je, kako je navela, "život dao za scenu" pozorišta Boško Buha i "ostavio u amanet svima da se… »
Glumci „Boška Buhe“ digli glas: Ostajemo u našoj kući na Trgu republike, nećemo u Beograd na vodi VIDEO

Glumci „Boška Buhe“ digli glas: Ostajemo u našoj kući na Trgu republike, nećemo u Beograd na vodi VIDEO

Nova 20.03.2023
Ovde sam provela 18 godina i sada kada stojim ovde, tužno mi je. Ovo je nacionalno dečje pozorište, koje formira ukus, edukuje, radi veoma važnu stvar. Nisu potrebne nama tri scene, nego matična kuća a to je Trg republike broj 3, rekla je kroz suze… »
„Boško Buha“ se izjasnio: Ostajemo na Trgu Republike – to nam je Manda ostavio u amanet

„Boško Buha“ se izjasnio: Ostajemo na Trgu Republike – to nam je Manda ostavio u amanet

Danas 20.03.2023
Pozorište „Boško Buha“ izjasnilo se da ne prihvata kompletno izmeštanje, odnosno preseljenje u renoviranu zgradu Pošte na Savskom trgu, te da je stav kolektiva pozorišta da ono ostaje u zgradi na Trgu Republike br.3, u kojoj se nalazi od svog… »
Zaposleni u „Bošku Buhi“ ne žele kompletno preseljenje u Beograd na vodi

Zaposleni u „Bošku Buhi“ ne žele kompletno preseljenje u Beograd na vodi

Danas 20.03.2023
Zaposleni u pozorištu Boško Buha istakli su da ne mogu da prihvate ponudu za kompletno preseljenje u Beograd na vodi, jer taj prostor ne zadovoljava potrebe za funkcionisanje pozorišta i zatražili da se u najkraćem roku razreši imovinsko-pravna… »
Zaposleni u „Bošku Buhi“ ne žele kompletno preseljenje u Beograd na vodi

Zaposleni u „Bošku Buhi“ ne žele kompletno preseljenje u Beograd na vodi

N1 Info 20.03.2023
Zaposleni u pozorištu Boško Buha istakli su da ne mogu da prihvate ponudu za kompletno preseljenje u Beograd na vodi, jer taj prostor ne zadovoljava potrebe za funkcionisanje pozorišta i zatražili da se u najkraćem roku razreši imovinsko-pravna… »

Vesti dana »