Povezane vesti
Prognoza za Evropu: Tokom proleća na Balkanu poplave i oluje, temperature više nego inače
Danas 20.03.2023
U velikoj prognozi AccuWeather-a za proleće, navodi se da će se dugoročni zimski obrazac nastaviti u nekim evropskim zemljama, dok će se neki delovi našeg kontinenta suočiti sa potencijalno opasnim olujama nešto kasnije. Večeras je astronomski početak… »
Sajt AccuWeather objavio veliku prognozu za proleće: Evo šta se predviđa za Balkan, neki su zabrinuti
Danas 20.03.2023
Visoke temperature za ovo doba godine su iznenadile mnoge, a čuveni sajt AccuWeather objavio je prognoze za proleće za celu Evropu. Evo kakvo nas vreme očekuje. Prognostičari smatraju da bi ukupne količine padavina ovog proleća mogle da budu blizu… »
AccuWeather objavio veliku prognozu za proleće – kako će biti kod nas
N1 Info 20.03.2023
Meteorolozi AccuWeathera objavili su veliku prognozu za proleće za Evropu. Kako pišu, u nekim zemljama će se zadržati "dugotrajan zimski obrazac", dok će druge morati da se nose s potencijalno opasnim vremenskim nepogodama kasnije tokom proleća. Južnu… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za 10. decembar: Debeli minus ujutro, pa sunčano i toplije.
Mondo pre 1 satjoš 4 povezane
Šezdeset treći dan sankcija! Tri moguća scenarija za NIS: "Srbija bi platila ruski deo vlasništva"
Blic pre 51 minutajoš 1 povezana





