Povezane vesti

Kumi Ane Ćurčić se javio brat pokojnog Olivera Jovanovića: Želi da pošalje specijalan poklon u "Zadrugu", Zvezdan ni ne…

Kumi Ane Ćurčić se javio brat pokojnog Olivera Jovanovića: Želi da pošalje specijalan poklon u "Zadrugu", Zvezdan ni ne…

Blic 20.03.2023
Već nedeljama unazad ne jenjava buran odnos Zvezdana Slavnića i Ane Ćurčić, a oni svakodnevno iznose prljav veš iz bračnog života. Zvezdanova majka se prvi put oglasila i tom prilikom je stala u odbranu svog sina Zvezdana, a iznela je niz tvrdnji… »
"Sine, uhvati Anđelu za ruku i beži!" Zvezdanova majka prvo raskrinkala Anu, a sada javno podržala sina i ljubavnicu

"Sine, uhvati Anđelu za ruku i beži!" Zvezdanova majka prvo raskrinkala Anu, a sada javno podržala sina i ljubavnicu

Kurir 20.03.2023
Slavka Slavnić, napravila je pravu pometnju otkako se oglasila za medije i iznela sve ono što joj stoji na duši, a ticalo se Zvezdana Slavnića i Ane Ćurčić. Naravno, priča ne bi bila potpuna, a da se ne spomene i Anđela Đuričić, za koju je… »
Razjarena kuma brutalno odgovorila slavnićevoj majci! Spremila dokaze, a onda šokirala izjavom: Javio mi se brat pokojnog…

Razjarena kuma brutalno odgovorila slavnićevoj majci! Spremila dokaze, a onda šokirala izjavom: Javio mi se brat pokojnog…

Kurir 20.03.2023
Haos oko odnosa bivših supružnika, Ane Ćurčić i Zvezdana Slavnića ne jenjava, več naprotiv se sve više zahuktava. Nakon što se prvi put oglasila Zvezdanova majka Slavica i stala u zaštitu svog sina i opovrgla Anine tvrdnje, oglasila se i Milena… »
"Ana je gađala mene i svoju ćerku": Velika šokantna ispovest Zvezdanove majke: "Prodala sam stan da bih vratila njen dug"

"Ana je gađala mene i svoju ćerku": Velika šokantna ispovest Zvezdanove majke: "Prodala sam stan da bih vratila njen dug"

Blic 20.03.2023
Majka Zvezdana Slavnića, Slavica, odlučila je, da zbog svega što se sa njenim sinom dešava u rijalitiju "Zadruga", otvoreno progovori o odnosu sa njim i Anom Ćurčić. Kako je istakla nova Zvezdanova izabranica Anđela Đuričić joj se dopada, a… »
"Ana je gađala i ćerku i mene!" Oglasila se Zvezdanova majka Slavica, ovo su detalji sukoba u stanu sa Ćurčićevom

"Ana je gađala i ćerku i mene!" Oglasila se Zvezdanova majka Slavica, ovo su detalji sukoba u stanu sa Ćurčićevom

Kurir 20.03.2023
Turbulentan odnos Zvezdana Slavnića i Ane Ćurčić već mesecima trese "Zadrugu". Tokom burnih svađa, oni su iznosili sav "prljav veš" iz svog dugogodišnjeg odnosa. Neretko su tokom sukoba spominjali i članove svoje porodice. Sada se prvi put… »

Vesti dana »