Povezane vesti

Navratilova za Sandej tajms: Teniski režim mi je pomogao da ponovo pobedim rak

Navratilova za Sandej tajms: Teniski režim mi je pomogao da ponovo pobedim rak

Sportski žurnal 21.03.2023
Ona je u intervjuu za Sandej tajms govorila o "totalnoj panici" nakon povratka bolesti, plašeći se da će umreti u roku od godinu dana od raka grla i dojke. Legendarna teniserka Martina Navratilova (66) izjavila je da je povratkom u “teniski režim”… »
Navratilova pobedila rak grla i dojke

Navratilova pobedila rak grla i dojke

N1 Info 21.03.2023
Martina Navratilova, jedna od najboljih teniserki u istoriji, objavila je da je pobedila rak grla i dojke. Čehinja sa američkim pasošem prošle godine je objavila da se suočila sa teškom dijagnozom, ali i najavila da će se boriti koliko god treba da… »
„Bila sam u panici, mislila sam da neću dočekati Božić“: Martina Navratilova o borbi sa rakom grla i dojke

„Bila sam u panici, mislila sam da neću dočekati Božić“: Martina Navratilova o borbi sa rakom grla i dojke

Danas 21.03.2023
Martina Navratilova, jedna od najboljih teniserki u istoriji, objavila je da je pobedila rak grla i dojke. Čehinja sa američkim pasošem prošle godine je objavila da se suočila sa teškom dijagnozom, ali i najavila da će se boriti koliko god treba da… »
Teniska legenda pobedila rak: „Mislila sam da neću dočekati Božić“

Teniska legenda pobedila rak: „Mislila sam da neću dočekati Božić“

Hot sport 21.03.2023
Podelila je priču o svojoj najvećoj životnoj borbi Verovatno najbolja teniserka u istoriji Martina Navratilova nedavno je po drugi put u životu pobedila kancer. Ona je za „Dejli Mejl“ objavila da je uspela da se izbori sa kancerom dojke i grla… »
Navratilova pobedila rak grla i dojke

Navratilova pobedila rak grla i dojke

Sport klub 21.03.2023
Podeli : Martina Navratilova, jedna od najboljih teniserki u istoriji, objavila je da je pobedila rak grla i dojke. Čehinja sa američkim pasošem prošle godine je objavila da se suočila sa teškom dijagnozom, ali i najavila da će se boriti koliko god… »
"Mislila sam da neću dočekati Božić": Legendarna teniserka pobedila rak

"Mislila sam da neću dočekati Božić": Legendarna teniserka pobedila rak

Večernje novosti 21.03.2023
Martina Navratilova, jedna od najvećih teniserki u istoriji, podelila je sjajne vesti gostujući u emisiji kod poznatog novinara Pirsa Morgana. Foto: EPA-EFE/JOE CASTRO Njoj je prošle godine dijagnostikovan rak grla i dojke, a nakon tog saznanja… »
„Otkrili su mi dva raka istovremeno, mislila sam da ću umreti“: Legendarna teniserka pobedila bolesti, a onda otkrila…

„Otkrili su mi dva raka istovremeno, mislila sam da ću umreti“: Legendarna teniserka pobedila bolesti, a onda otkrila…

Nova 21.03.2023
Legendarna teniserka je pobedila dvostruki rak i to je najbolja teniska vest koja se čula dugo unazad. Martina Navratilova je otkrila kako je saznala za bolest, ali i kako je uspela da pobedi. Prvi put se 2010. godine lečila od raka dojke, ali se kancer… »

Vesti dana »