Povezane vesti

Bosna i Hercegovina i LGBT: „Rođena sam i živim u Banja Luci, gde ću ja sada", pitaju se aktivisti posle napada na…

Bosna i Hercegovina i LGBT: „Rođena sam i živim u Banja Luci, gde ću ja sada", pitaju se aktivisti posle napada na…

BBC News 21.03.2023
Više desetina muškaraca u crnom i sa kapuljačama napalo je aktiviste, novinare i organizatore Bh.povorka ponosa u subotu uveče u Banja Luci. Dva minuta kao večnost. Takav osećaj imala je Melani Isović u subotu uveče 18. marta kada je više… »
Bosna i Hercegovina i LGBT: „Rođena sam i živim u Banja Luci, gde ću ja sada", pitaju se aktivisti posle napada na…

Bosna i Hercegovina i LGBT: „Rođena sam i živim u Banja Luci, gde ću ja sada", pitaju se aktivisti posle napada na…

Radio 021 21.03.2023
Više desetina muškaraca u crnom i sa kapuljačama napalo je aktiviste, novinare i organizatore Bh.povorka ponosa u subotu uveče u Banja Luci. Lazara Marinković / BBC Prva povorka ponosa u Bosni i Hercegovini održana je 2019. godine. Dva minuta kao… »
Bosna i Hercegovina i LGBT: „Rođena sam i živim u Banja Luci, gde ću ja sada“, pitaju se aktivisti posle napada na…

Bosna i Hercegovina i LGBT: „Rođena sam i živim u Banja Luci, gde ću ja sada“, pitaju se aktivisti posle napada na…

Danas 21.03.2023
Dva minuta kao večnost. Takav osećaj imala je Melani Isović u subotu uveče 18. marta kada je više desetina muškaraca u crnom, sa kapuljačama navučenim na glavu, napalo nju i druge organizatore Bh.povorke ponosa u Banja Luci, u Republici Srpskoj… »
Bosna i Hercegovina i LGBT: „Rođena sam i živim u Banja Luci, gde ću ja sada", pitaju se aktivisti posle napada na…

Bosna i Hercegovina i LGBT: „Rođena sam i živim u Banja Luci, gde ću ja sada", pitaju se aktivisti posle napada na…

Južne vesti 21.03.2023
Lazara Marinković / BBC Prva povorka ponosa u Bosni i Hercegovini održana je 2019. godine. Dva minuta kao večnost. Takav osećaj imala je Melani Isović u subotu uveče 18. marta kada je više desetina muškaraca u crnom, sa kapuljačama navučenim na… »

Vesti dana »