Povezane vesti
Sindikat Zastava oružje: Radnicima nisu isplaćene zarade
Glas Šumadije 21.03.2023
Radnicima fabrike Zastava oružje AD nisu isplaćene zarade koje su po Kolektivnom ugovoru morale da budu isplaćene do 20. u mesecu. Negativne posledice po poslovanje su sve izraženije, s obzirom da se kupci povlače i otvoreno žale na mešetarenje… »
Sindikat Zastava oružja: Radnicima nisu isplaćene zarade
RTK 21.03.2023
Radnicima fabrike Zastava oružje AD nisu isplaćene zarade koje su po Kolektivnom ugovoru morale da budu isplaćene do 20. u mesecu, saopštila je Sindikalna organizacija Zastava oružja. Kako je navedeno, fabrika Zastava oružje ni posle puna tri meseca nema… »
Vesti dana »

Prognoza do kraja avgusta: Evo kad stižu pljuskovi s grmljavinom, a kad će opet biti preko 35 stepeni
Nova pre 1 satjoš 18 povezanih

(Foto) ogromne gužve na granicama i ovog jutra: Čeka se i po 6 sati, sve stoji, vozači izlaze iz vozila - evo gde je najkritičnije
Blic pre 1 satjoš 12 povezanih

Vučić danas u 11 časova predstavlja ekonomske mere za podizanje životnog standarda
iKragujevac pre 2 satajoš 10 povezanih

Opasno u Rusiji, eksplozija pa požar kod nuklearke! Oboren ukrajinski dron u Kursku, vatra obasjala nebo
Dnevnik pre 49 minutajoš 7 povezanih

Vučević: „Realan i odgovoran datum“ za izbore – kraj sledeće godine
Nedeljnik pre 1 satjoš 4 povezane