Povezane vesti

Emanuel Adebajor završio igračku karijeru

Emanuel Adebajor završio igračku karijeru

Politika 21.03.2023
Togoanski fudbaler Emanuel Adebajor saopštio je da u 39. godini završava profesionalnu karijeru. „Hvala mojim pristalicama što su bile tu na svakom koraku. Osećam se tako zahvalno za sve i uzbuđeno zbog onog što dolazi”, napisao je Adebajor na… »
Bivši napadač reala i Arsenala okačio kopačke o klin: ’ Moja karijera je bila neverovatno putovanje. Hvala navijačima…

Bivši napadač reala i Arsenala okačio kopačke o klin: ’ Moja karijera je bila neverovatno putovanje. Hvala navijačima…

Hot sport 21.03.2023
Činio sjajan tandem sa Van Perisijem. Bivši fudbaler Arsenala i reprezentativac Togoa, Emuanuel Adebajor, objavio je kraj bogate karijere. Igrao je za neke od najvećih klubova na svetu, a bio je poznat kao golgeter, ali i kao igrač koji je često… »
Adebajor završio karijeru

Adebajor završio karijeru

Sportski žurnal 21.03.2023
On je 2008. proglašen za afričkog fudbalera godine, a u igračkoj karijeri osvojio je samo jedan trofej i to Kup kralja sa Realom. Nekadašnji fudbalski reprezentativac Togoa Emanuel Adebajor saopštio je danas da je završio igračku karijeru. - Moja… »
Legendani napadač rekao kraj: Emanuel Adebajor završio karijeru!

Legendani napadač rekao kraj: Emanuel Adebajor završio karijeru!

Večernje novosti 21.03.2023
Nekadašnji fudbalski reprezentativac Togoa Emanuel Adebajor saopštio je danas da je završio igračku karijeru. Foto: EPA - Moja karijera je bila neverovatno putovanje. Hvala navijačima što su bili tu na svakom mom koraku. Zahvalan sam na svemu i… »
Emanuel Adebajor objavio penziju - i potkačio Arsenal

Emanuel Adebajor objavio penziju - i potkačio Arsenal

Sportske.net 21.03.2023
Nesumnjivo najbolji igrač u istoriji Togoa je na specifičan način objavio kraj fudbalske karijere na društvenim mrežama. "Od uspona do padova, moja karijera profesionalnog sportiste je bila neverovatno putovanje. Hvala mojim fanovima što su bili tu… »
Sećate li ga se: Adebajor objavio kraj karijere

Sećate li ga se: Adebajor objavio kraj karijere

Sport klub 21.03.2023
Podeli : Nekadašnji fudbaler Arsenala, Mančester Sitija i Real Madrida Emanuel Adebajor objavio je kraj karijere. Ovaj 39-godišnji Togoanac je prekid karijere objavio na društvenim mrežama. „Hvala mojim obožavateljima što su bili tu na svakom… »

Vesti dana »