Povezane vesti

Milatović: Siguran sam u pobedu, Crna Gora hoće normalnost i nove ljude

Milatović: Siguran sam u pobedu, Crna Gora hoće normalnost i nove ljude

Politika 21.03.2023
Kandidat za predsednika Crne Gore Jakov Milatović, koji će se u drugom krugu predsedničkih izbora suočiti sa aktuelnim predsednikom te države Milom Đukanovićem, smatra da su ljudi u njemu kao predsedničkom kandidatu upravo prepoznali to što je i… »
Car Milo pred penzijom

Car Milo pred penzijom

Politika 21.03.2023
BERLIN – Crna Gora je pred istorijskim zaokretom, a aktuelnog predsednika i kandidata DPS u drugom izbornom krugu Mila Đukanovića čekaju nezgodna vremena, piše berlinska štampa i konstatuje da ako, kako kažu, „taj car sklon biznisu izgubi… »
Milatović za RTS: Uveren sam da ćemo zapečatiti pobedu, Crna Gora hoće normalnost i nove ljude

Milatović za RTS: Uveren sam da ćemo zapečatiti pobedu, Crna Gora hoće normalnost i nove ljude

RTS 21.03.2023
Kandidat za predsednika Crne Gore Jakov Milatović, koji će se u drugom krugu suočiti sa aktuelnim šefom države Milom Đukanovićem, kaže za RTS da je došlo vreme novih ljudi i da Crna Gora hoće jednu normalnost. Ljudima je konačno preko glave… »
Milatović: „Vrlo“ sam uveren u pobedu u drugom krugu, zapečatićemo je

Milatović: „Vrlo“ sam uveren u pobedu u drugom krugu, zapečatićemo je

N1 Info 21.03.2023
Kandidat za predsednika Crne Gore Jakov Milatović, koji će se u drugom krugu suočiti sa aktuelnim šefom države Milom Đukanovićem, kaže za RTS da je došlo vreme novih ljudi i da Crna Gora hoće jednu normalnost. Ljudima je konačno preko glave… »
Milatović: Siguran sam u pobedu, Crna Gora hoće normalnost i nove ljude

Milatović: Siguran sam u pobedu, Crna Gora hoće normalnost i nove ljude

RTV 21.03.2023
BEOGRAD - Kandidat za predsednika Crne Gore Jakov Milatović, koji će se u drugom krugu predsedničkih izbora suočiti sa aktuelnim predsednikom te države Milom Đukanovićem, smatra da su ljudi u njemu kao predsedničkom kandidatu upravo prepoznali to… »
Demos će podržati Milatovića u drugom krugu izbora u crnoj Gori

Demos će podržati Milatovića u drugom krugu izbora u crnoj Gori

Euronews 21.03.2023
Demos će podržati kandidata Pokreta Evropa sad Jakova Milatovića u drugom krugu predsedničkih izbora, koji će biti održani 2. aprila, odlučilo je Predsedništvo te stranke, a prenose Vijesti. Kako je saopšteno iz Demosa, Predsedništvo je… »
"Ja sam imao tri godine kad je Milo ušao u politiku, dosta je" Milatović poručio - Crna Gora postoji i bez Đukanovića

"Ja sam imao tri godine kad je Milo ušao u politiku, dosta je" Milatović poručio - Crna Gora postoji i bez Đukanovića

Večernje novosti 21.03.2023
KANDIDAT za predsednika Crne Gore pokreta Evropa sad Jakov Milatović, koji je ušao u drugi krug izbora u kojem će odmeriti snage sa aktuelnim predsednikom Milom Đukanovićem rekao je da se zalaže za najbolje moguće odnose sa Srbijom i sa svim… »
Kalezić: Milatović je politički kreiran u laboratoriji SPC-a i obavještajnih službi Srbije i Rusije

Kalezić: Milatović je politički kreiran u laboratoriji SPC-a i obavještajnih službi Srbije i Rusije

Al Jazeera 21.03.2023
Milatović je zamka za birače koji treba da povjeruju da mladost i obrazovanje garantuju progresivnost, kaže Danilo Kalezić. Možda pomalo i neočekivano na „megdan“ aktuelnom predsjedniku Crne Gore Milu Đukanoviću u drugom krugu predsjedničkih… »
Nemačka štampa o crnoj gori: Car Milo pred penzijom - na scenu stupa nova generacija političara

Nemačka štampa o crnoj gori: Car Milo pred penzijom - na scenu stupa nova generacija političara

Večernje novosti 21.03.2023
- CRNA Gora je pred istorijskim zaokretom, a aktuelnog predsednika i kandidata DPS u drugom izbornom krugu Mila Đukanovića čekaju nezgodna vremena, piše berlinska štampa i konstatuje da ako, kako kažu, "taj car sklon biznisu izgubi imunitet… »
Nemački mediji: Car Milo pred penzijom

Nemački mediji: Car Milo pred penzijom

Vesti online 21.03.2023
Crna Gora je pred istorijskim zaokretom, a aktuelnog predsednika i kandidata DPS u drugom izbornom krugu Mila Đukanovića čekaju nezgodna vremena, piše berlinska štampa i konstatuje da ako, kako kažu, “taj car sklon biznisu izgubi imunitet… »
Nemačka štampa o Crnoj Gori: Car Milo pred penzijom

Nemačka štampa o Crnoj Gori: Car Milo pred penzijom

Danas 21.03.2023
„Opušteni pobjednici izgledaju drugačije“, opisuje berlinski Tagesšpigel obraćanje crnogorskog predsednika nakon prvog kruga izbora u nedjelju (19. mart). Navodi se da je „večni regent“ Milo Đukanović sa „slatko-kiselim osmehom docirao o… »
Nemačka štampa o Crnoj Gori: Car Milo pred penzijom

Nemačka štampa o Crnoj Gori: Car Milo pred penzijom

N1 Info 21.03.2023
"Crna Gora je pred istorijskim zaokretom, a Đukanovića čekaju nezgodna vremena: ako taj car sklon biznisu izgubi imunitet, verovatno mu prete nove istrage zbog zloupotrebe moći i korupcije", piše berlinska štampa, prenosi DW. „Opušteni pobednici… »

Vesti dana »