Povezane vesti
Električni automobili i OIE obeležiće buduću saradnju Srbije i Italije
Bloomberg Adria 21.03.2023
Početak proizvodnje električnih automobila u Fiatovoj fabrici u Kragujevcu i veliko interesovanje italijanskih kompanija da ulažu u obnovljive izvore energije obeležiće buduću saradnju Srbije i Italije. Da će sledeće godine početi proizvodnja električnih… »
Vučić: Srbija može da bude još privlačnija za italijanske investitore
Danas 21.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija može da bude još privlačnija za italijanske investitore, koji su dobrodošli na ovo tržište koje nudi povoljne uslove za poslovanje. „Verujem da ćemo obim trgovinske razmene već u narednoj… »
Vučič: Srbija može da bude još privlačnija za italijanske investitore
N1 Info 21.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da Srbija može da bude još privlačnija za italijanske investitore, koji su dobrodošli na ovo tržište koje nudi povoljne uslove za poslovanje. „Verujem da ćemo obim trgovinske razmene već u narednoj godini… »
Vesti dana »
Netanjahu: Hezbolah se povlači pred izraelskim operacijama na jugu Libana
Insajder pre 40 minutajoš 31 povezana
Parlamentarni izbori na Kosovu - treći put na glasanje za godinu i po dana
BBC News pre 1 satjoš 21 povezana
Finale Rolan Garosa – Zverev izvanredan u prvom setu, Koboli dekoncentrisan
RTS pre 10 minutajoš 47 povezanih
Na KiM vanredni izbori za skupštinu privremenih institucija samouprave
Bloomberg Adria pre 10 minutajoš 44 povezane
Dačić: Ko nije zadovoljan mojim radom, može da pokuša kandidaturu za mesto predsednika SPS
Beta pre 55 minutajoš 14 povezanih



