Povezane vesti

FOTO Donji veš i spavaćica: Goca Tržan ovim izdanjem oduševila pratioce na Instagramu

FOTO Donji veš i spavaćica: Goca Tržan ovim izdanjem oduševila pratioce na Instagramu

Nova 21.03.2023
Opustila se i ponosno pokazala rezultate Goca Tržan vodi računa o svom izgledu, a sada je na Instagramu pokazala kako izgleda nakon tretmana poznatog kao podmlađivanje kože. „Ja sam zamorče! Na šta ja sve pristajem“, rekla je Goca kroz šalu… »
Goca Tržan u spavaćici i donjem vešu zavodi fanove! Otišla na estetski tretman pa usnimila grudi - jedna stvar svima zapala…

Goca Tržan u spavaćici i donjem vešu zavodi fanove! Otišla na estetski tretman pa usnimila grudi - jedna stvar svima zapala…

Kurir 21.03.2023
Pevačica Goca Tržan je otišla na tretman podmlađivanja kože, a obožavateljima se snimala u spavaćici i donjem vešu. Tom prilikom pevačica je pokazala bez ustručavanja kako koža na njenim grudima, licu i vratu, a zbog ovog poteza, veliki broj… »
Goca Tržan bi da izgleda mlađe: Podvrgla se posebnom tretmanu, pa se snimala u donjem vešu i spavaćici (foto)

Goca Tržan bi da izgleda mlađe: Podvrgla se posebnom tretmanu, pa se snimala u donjem vešu i spavaćici (foto)

Blic 21.03.2023
Poznata pevačica Goca Tržan (48), koja se proslavila u grupi "Tap 011", podelila je sa svojim pratiocima na društvenim mrežama trenutke sa tretmana za ulepšavanje koji su pokrenuli mnogo poruka. Goca Tržan je, naime, otišla na tretman… »

Vesti dana »