Povezane vesti
Oluja lažnih informacija – infodemija otežava borbu sa kovidom, ali i malim boginjama
RTS 21.03.2023
Prvi međunarodni skup o infodemiji održava se na Medicinskom fakultetu. Cilj je neutralisanje netačnih informacija i njihovih negativnih posledica po javno zdravlje. Do 23. marta čuće se iskustva iz 15 zemalja, a direktor Kancelarije Svetske zdravstvene… »
Pandemije i teorije zavere: Globalni skup o infodemiji u Beogradu
RTV 21.03.2023
BEOGRAD - Prvi globalni sastanak o infodemiji u organizaciji centrale Svetske zdravstvene organizacije počeo je danas u Beogradu na Medicinskom fakultetu, koji, kako je rekao predstavnik SZO za Srbiju Fabio Skano, u Srbiji predvodi napore u borbi i… »
Vesti dana »
Pijan tukao ženu cepanicom u glavu Užas u Zemunu: Uhapšen zbog nasilja u porodici
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Zelenski objavio spisak! Neko od njih će zameniti drugog čoveka Ukrajine: "Možda bih mogao i da živim bez njega"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
(Video) Alkohol, psihijatar i razvod Vlada iz "Magla benda" o teškom periodu kroz koji je prošao: "Bože, meni ni lekovi ne mogu da pomognu, ja nisam dobro i dalje"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Menadžer grada Beograda: Novi most biće tri puta veći od Starog savskog mosta
Danas pre 2 satajoš 1 povezana



