Povezane vesti
Otvaranje za istoriju i pamćenje - Čačak je od večeras prestonica najznačajnijih kulturnih dešavanja u državi (FOTO)
Glas Zapadne Srbije 21.03.2023
Čačak - Od večeras grad Čačak i zvanično nosi titulu Prve Nacionalne prestonice kulture Srbije. Multimedijalnim spektakularnim programom na Gradskom trgu u gradu na Moravi započeta je manifestacija koja će trajati sve do kraja ove kalendarske godine. Uz… »
Grad Žoca, Bore Čorbe...: Od večeras je Čačak i zvanično prva Nacionalna prestonica kulture u Srbiji
Telegraf 21.03.2023
Prestonica kulture jedan je od najznačajnijih projekata koje je pokrenulo Ministarstvo kulture. Grad na Moravi od večeras je i zvanično prva Nacionalna prestonice kulture Srbije. Multimedijalnim spektakularnim programom na Gradskom trgu u Čačku započeta… »
Gojković: Dobro došli u Čačak, prvu prestonicu kulture Republike Srbije
RTV 21.03.2023
ČAČAK - Grad Čačak od večeras nosi titulu prve Nacionalne prestonice kulture, a sam početak jeobeležen veličanstvenim multimedijalnim programom na Gradskom trgu u kome je na četiri bine nastupilo preko stotinu izvođača. Pre samog spektakla u prostorijama… »
Vesti dana »
Još bez potvrde iz Vašingtona o licenci za NIS, rafinerija u Pančevu još danas u fazi tople cirkulacije
NIN pre 1 satjoš 40 povezanih
UNS: Nedopustivi napadi, ometanje i zastrašivanje izveštača tokom izbora u Negotinu
Danas pre 1 satjoš 11 povezanih
"Najkasnije u roku od godinu dana ćemo imati izbore": Srbija ušla u izbornu godinu, oglasio se Vučić
Mondo pre 20 minutajoš 54 povezane
Protestom ispred Osnovnog suda u Nišu građani i studenti obeležili 13 meseci od pada nadstrešnice
Beta pre 1 satjoš 31 povezana
Vučić: Ušli smo u izbornu godinu, najkasnije u roku od godinu dana imaćemo izbore
Jugmedia pre 20 minutajoš 24 povezane



