Povezane vesti

Bivšem direktoru Cibone zasmetale prozivke Arapovića: Evo šta je poručio!

Bivšem direktoru Cibone zasmetale prozivke Arapovića: Evo šta je poručio!

Hot sport 22.03.2023
Čalović iskreno o svemu. Nekadašnji direktor Cibone Domagoj Čalović negirao je izjave bivšeg košarkaša tog kluba Franje Arapovića, koji je izjavio da je Crvena zvezda 2014. godine od njih kupila mesto u Evroligi za 800.000 evra. Čalović je… »
Nekadašnji direktor Cibone: Apsurdna i šuplja priča Arapovića

Nekadašnji direktor Cibone: Apsurdna i šuplja priča Arapovića

Sportski žurnal 22.03.2023
Čavlović je objasnio zbog čega je Cibona odustala od Evrolige. Franjo Arapović je pričom o novcu uzburkao košarkaške strasti, a povodom cele priče, oglasio se sinoć i Domagoj Čavlović, nekadašnji direktor Cibone: - Zaista sam ostao šokiran… »
Bivši direktor Cibone iznenađen: „Šokiran sam pričom – apsurd je pomisliti da je Cibona mogla odrediti ko će umesto…

Bivši direktor Cibone iznenađen: „Šokiran sam pričom – apsurd je pomisliti da je Cibona mogla odrediti ko će umesto…

Hot sport 22.03.2023
Nije mu se dopalo! Velika prašina se podigla juče nakon što je Franjo Arapović izjavio da je Cibona 2014. godine prodala svoje mestu Evroligi Crvenoj zvezdi. Tim povodom oglasio se i nekadašnji direktor Cibosa, Domagoj Čavlović. – Zaista sam… »
Aleksandar Petrović odgovorio Nebojši Čoviću: Nisam bio u Ciboni kada je Zvezda postala član Evrolige

Aleksandar Petrović odgovorio Nebojši Čoviću: Nisam bio u Ciboni kada je Zvezda postala član Evrolige

Danas 22.03.2023
Selektor košarkaške reprezentaacije Hrvatske Aco Petrović oglasio se na Tviteru i nastavio polemiku sa Crvenom zvezdom i njenim predsednikom Nebojšom Čovićem oko ulaska crveno-belih u Evroligu 2014. godine. – Jasno je zašto g. Čović želi mene… »
Cibona prodala zvezdi evroligu? To je šuplja priča! Oglasio se direktor kluba: Ostao sam šokiran, šta je cilj svega?

Cibona prodala zvezdi evroligu? To je šuplja priča! Oglasio se direktor kluba: Ostao sam šokiran, šta je cilj svega?

Mondo 22.03.2023
Nekadašnji direktor Cibone Domagoj Čavlović oglasio se povodom optužbi da je Cibona "prodala" mesto u Evroligi Crvenoj zvezdi. Nekadašnji direktor Cibone Domagoj Čavlović oglasio se povodom optužbi da je Cibona "prodala" mesto u Evroligi Crvenoj… »
"Jasno je zašto me Čović uvlači u igru": Alfa i omega hrvatske košarke još jednom odgovorio Zvezdi

"Jasno je zašto me Čović uvlači u igru": Alfa i omega hrvatske košarke još jednom odgovorio Zvezdi

Večernje novosti 22.03.2023
GLAVNI čovek u hrvatskoj košarci Aco Petrović reagovao je na najnovije saopštenje košarkaškog kluba Crvena zvezda. FOTO: EPA Sve je počelo od izjave bivšeg košarkaša Cibone Franje Arapovića da je zagrebački klub za 800.000 evra prodao 2014… »
Petrovićev novi odgovor Zvezdi: "Jasno je zašto me Čović uvlači u igru..."

Petrovićev novi odgovor Zvezdi: "Jasno je zašto me Čović uvlači u igru..."

Sportske.net 22.03.2023
Bivši hrvatski košarkaš Franja Arapović je za lokalne medije izjavio da je Crvena zvezda platila Ciboni 800.000 evra kako bi igrala Evroligu 2014. godine, što su "crveno-beli" juče odmah demantovali i tom prilikom pomenuli ime Ace Petrovića… »
Ponovo se oglasio Petrović: „Jasno je zašto me gospodin Čović uvlači u igru!“

Ponovo se oglasio Petrović: „Jasno je zašto me gospodin Čović uvlači u igru!“

Hot sport 22.03.2023
Da li će biti novog saopštenja? Velika prašina u regionalnoj košarci podigla se juče nakon izjave Franja Arapovića, bivšeg hrvatskog košarkaša, da je Cibona 2014. godine prodala Crvenoj zvezdi mesto u Evroligi za 800 hiljada evra. Crveno-beli su… »
„Neka se naši prijatelji iz Zagreba prvo lepo dogovore“: Crvena zvezda demantuje zaboravnog Petrovića i priziva reakciju…

„Neka se naši prijatelji iz Zagreba prvo lepo dogovore“: Crvena zvezda demantuje zaboravnog Petrovića i priziva reakciju…

Danas 22.03.2023
Srpski šampion pustio još jedno saopštenje povodom tvrdnji da je svojevremeno od Cibone kupio mesto u Evroligi. Ne stišava se bura oko tvrdnje bivšeg hrvatskog košarkaša, Franja Arapovića, da je Crvena zvezda u sezoni 2014/2015. platila Ciboni… »
"Očekujemo da reaguje evroliga": Zvezda oštro odgovorila Aci Petroviću

"Očekujemo da reaguje evroliga": Zvezda oštro odgovorila Aci Petroviću

Večernje novosti 21.03.2023
IZJAVA Franje Arapovića da je Crvena zvezda 2014. godine platila Ciboni 800.000 evra mesto u Evroligi podigla je veliku prašinu. Zbog toga je tim sa Malog Kalemegdana dva puta reagovao saopštenjem. Foto: M. Vukadinović Nakon toga se oglasio i selektor… »

Vesti dana »