Povezane vesti

Sastali se Vučić i Dendijas

Sastali se Vučić i Dendijas

Politika 22.03.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je ministra spoljnih poslova Republike Grčke Nikosa Dendijasa. - Lep dan u Beogradu iskoristio sam da ugostim ministra Dendijasa sa kojim sam razmotrio situaciju u regionu, nastavak procesa… »
Vučić se sastao sa grčkim ministrom spoljnih poslova

Vučić se sastao sa grčkim ministrom spoljnih poslova

RTV 22.03.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa grčkim ministrom spoljnih poslova Nikosom Dendijasom, koji je doputovao u posetu Srbiji. Vučić je na Instagram nalogu "buducnostsrbijeav" objavio fotografiju sa Dendijasom. On je… »
"Hvala na principijelnom stavu": Vučić sa šefom grčke diplomatije, Dendijas poručio: Podrška Grčke dijalogu (video)

"Hvala na principijelnom stavu": Vučić sa šefom grčke diplomatije, Dendijas poručio: Podrška Grčke dijalogu (video)

Blic 22.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa grčkim ministrom spoljnih poslova Nikosom Dendijasom, koji je doputovao u posetu Srbiji. Vučić je na Instagram nalogu "buducnostsrbijeav" objavio fotografiju sa Dendijasom. - Lep dan iskoristio… »
Vučić sa Dendijasom: Čvrsta podrška Grčke naporima za napredak dijaloga Beograda i Prištine

Vučić sa Dendijasom: Čvrsta podrška Grčke naporima za napredak dijaloga Beograda i Prištine

RTS 22.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa grčkim ministrom spoljnih poslova Nikosom Dendijasom, koji je doputovao u posetu Srbiji. "Lep dan iskoristio sam da ugostim ministra Dendijasa sa kojim sam razmotrio situaciju u regionu, nastavak procesa… »
Vučić se sastao sa grčkim ministrom spoljnih poslova, Dendijas: Čestitao sam na sporazumu iz Ohrida

Vučić se sastao sa grčkim ministrom spoljnih poslova, Dendijas: Čestitao sam na sporazumu iz Ohrida

Euronews 22.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa grčkim ministrom spoljnih poslova Nikosom Dendijasom, koji je doputovao u posetu Srbiji. Vučić je na Instagram nalogu "buducnostsrbijeav" objavio fotografiju sa Dendijasom. View this post on Instagram A… »
Grčki ministar Dendijas u Beogradu posle posete Kosovu i dogovora u Ohridu

Grčki ministar Dendijas u Beogradu posle posete Kosovu i dogovora u Ohridu

Danas 22.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa ministrom spoljnih poslova Grčke Nikosom Dendijasom o situaciji u regionu, nastavku procesa normalizacije odnosa Beograda i Prištine i o jačanju saradnje dve države. Kako se navodi na… »
Predsednik važnog gosta dočekao u prirodi: Ni u sali, ni u kabinetu! Razgovarali u šetnji među zelenilom (foto)

Predsednik važnog gosta dočekao u prirodi: Ni u sali, ni u kabinetu! Razgovarali u šetnji među zelenilom (foto)

Kurir 22.03.2023
BEOGRAD - Lep dan u Beogradu iskoristio sam da ugostim grčkog ministra spoljnih poslova Nikosa Dendijasa s kojim sam razmotrio situaciju u regionu, nastavak procesa normalizacije odnosa Beograda i Prištine i razgovarao o jačanju saradnje naša dva… »
Dendijas razgovarao sa Vučićem: Šef grčke diplomatije sutra u poseti Srbiji

Dendijas razgovarao sa Vučićem: Šef grčke diplomatije sutra u poseti Srbiji

Blic 21.03.2023
Ministar spoljnih poslova Grčke Nikos Dendijas boraviće sutra u poseti Srbiji, gde će ga primiti predsednik Aleksandar Vučić, saopštilo je grčko Ministarstvo spoljnih poslova. U saopštenju grčkog MSP-a navodi se da se očekuje da će se razgovori… »

Vesti dana »