Povezane vesti

„Nešto me je vuklo da se vratim na Kosovo“: Bila je Listerova ćerka u „Porodičnom blagu“, a ovako danas izgleda…

„Nešto me je vuklo da se vratim na Kosovo“: Bila je Listerova ćerka u „Porodičnom blagu“, a ovako danas izgleda…

Nova 22.03.2023
Posle ove uloge je nestala sa scene. Glumicu Aniku Milićević domaća publika je upoznala kao ćerku čuvenog Listera u seriji „Porodično blago“. Ipak, upravo nakon snimanja ove serije, ona je odustala od glume. „Oduvek sam maštala da budem… »
Glumila listerovu ćerku u "porodičnom blagu" kada je počelo bombardovanje: Glumica se vratila na Kosovo i izgleda ovako

Glumila listerovu ćerku u "porodičnom blagu" kada je počelo bombardovanje: Glumica se vratila na Kosovo i izgleda ovako

Mondo 22.03.2023
Glumica Anika Milićević se nakon bombardovanja vratila na Kosovo, gde i danas živi i radi. Glumica Anika Milićević se nakon bombardovanja vratila na Kosovo, gde i danas živi i radi Junaci i dogovovštine iz serije koja je nekoliko puta reprizirana… »
"Živim na dve adrese": Gledali smo je u "Porodičnom blagu", dugo je nije bilo u serijama, a evo kako joj danas izgleda život

"Živim na dve adrese": Gledali smo je u "Porodičnom blagu", dugo je nije bilo u serijama, a evo kako joj danas izgleda život

Blic 22.03.2023
Čuvena serija "Porodično blago" mnogo puta se reprizirala na Javnom servisu Srbije, a zgode i nezgode junaka ovog popularnog televizijskog projekta prepričavaju se i godinama nakon prvog emitovanja. Mnogi se sećaju čuvenog Listera, kog je glumio… »

Vesti dana »