Povezane vesti

Posle pobeda na teniskim terenima sada pobeđuju opaku bolest

Posle pobeda na teniskim terenima sada pobeđuju opaku bolest

Politika 22.03.2023
Martina Navratilova i Kris Evert zajedno su osvojile 36 grend slem titula u singlu (svaka po 18), preko 320 WTA trofeja, međusobno su odigrale 80 duela (Navratilova je imala šest pobeda više), nažalost obe su obolele od raka i na sreću obe su… »
Tenis i zdravlje: Martina Navratilova: „Slobodna sam, pobedila sam rak"

Tenis i zdravlje: Martina Navratilova: „Slobodna sam, pobedila sam rak"

Južne vesti 22.03.2023
Getty Images Martina Navratilova - devetostruka osvajačica Vimbldona Teniska velikanka Martina Navratilova rekla je da se „oslobodila raka" nakon što je živela u strahu „da neće doživeti sledeći Božić". Osvajačici 18 grend slem titula, kojoj… »
Tenis i zdravlje: Martina Navratilova: „Slobodna sam, pobedila sam rak"

Tenis i zdravlje: Martina Navratilova: „Slobodna sam, pobedila sam rak"

BBC News 22.03.2023
Osvajačici 18 grend slem titula, kojoj je prethodno 2010. otkriven rak dojke, krajem prošle godine dijagnostikovan je kancer grla i dojke. Teniska velikanka Martina Navratilova rekla je da se „oslobodila raka" nakon što je živela u strahu „da… »
Tenis i zdravlje: Martina Navratilova: „Slobodna sam, pobedila sam rak"

Tenis i zdravlje: Martina Navratilova: „Slobodna sam, pobedila sam rak"

Radio 021 22.03.2023
Osvajačici 18 grend slem titula, kojoj je prethodno 2010. otkriven rak dojke, krajem prošle godine dijagnostikovan je kancer grla i dojke. Getty Images Martina Navratilova - devetostruka osvajačica Vimbldona Teniska velikanka Martina Navratilova rekla… »
Tenis i zdravlje: Martina Navratilova: „Slobodna sam, pobedila sam rak“

Tenis i zdravlje: Martina Navratilova: „Slobodna sam, pobedila sam rak“

Danas 22.03.2023
Teniska velikanka Martina Navratilova rekla je da se „oslobodila raka“ nakon što je živela u strahu „da neće doživeti sledeći Božić“. Osvajačici 18 grend slem titula, kojoj je prethodno 2010. otkriven rak dojke, krajem prošle godine… »
Navratilova otkrila da se izlečila od raka

Navratilova otkrila da se izlečila od raka

Sportski žurnal 22.03.2023
Navratilova je veliku podršku dobila od prijateljice i bivše rivalke Kris Evert. Legendarna Martina Navratilova izjavila je da se izlečila od raka. Osvajačica 18 grend slem trofeja je 2010. godine bolovala od raka dojke, a krajem prošle godine… »

Vesti dana »