Povezane vesti
"Za ono što se desilo čuli su svi, od Brisela, Beča do Strazbura" Komesarka Saveta Evrope o napadu na aktiviste u Banjaluci
Blic 22.03.2023
Navodi da policija nije intervenisala kada su učesnike LGBT grupe nasilnici napali i pretili im u Banjaluci se moraju efikasno istražiti. Ako se tvrdnje potvrde, vlasti se moraju pozvati na odgovornost. Ovo je poručila Dunja Mijatović, komesarka Saveta… »
Mijatović (Savet Evrope): Vlasti RS moraju da odgovaraju zbog napada na LGBT u Banjaluci
Danas 22.03.2023
Komesarka Saveta Evrope za ljudska prava, Dunja Mijatović, izjavila je danas da policija prošlog vikenda u Banjaluci nije intervenisala posle napada nasilnika na aktiviste LGBT zajednice, zbog čega se vlasti tog entiteta moraju pozvati na odgovornost… »
Vesti dana »
Turska donela odluku, uključuju se! Oglasio se Tramp, Iran odbija direktne pregovore, izraelska vojska poslala hitno upozorenje!
Kurir pre 7 minutajoš 40 povezanih
Vučić u Francuskoj: Srbija je deo Evrope i to nikada neće biti drugačije, Kina i SAD ipak uticajnije
Beta pre 18 minutajoš 20 povezanih
Srđan Blagojević uoči derbija: Nema kukanja, remi nas neće zadovoljiti
Danas pre 1 satjoš 28 povezanih
Smrzavaćemo se za Prvi maj: Ovo su očekivane temperature u Srbiji, neće biti svejedno
Telegraf pre 2 satajoš 26 povezanih
Peter Mađar se sastao sa Pastorom: Podržavaćemo vojvođanske Mađare, ali ćemo preispitati trošenje sredstava
Radio 021 pre 43 minutajoš 7 povezanih


