Povezane vesti

Poznati jugoslovenski pevač otkrio da ima rak kostiju: „Sve me boli i umoran sam, a ne mogu da spavam“

Poznati jugoslovenski pevač otkrio da ima rak kostiju: „Sve me boli i umoran sam, a ne mogu da spavam“

Luftika 22.03.2023
Hrvatski pevač Jasmin Stavros bio je velika jugoslovenska zvezda i u 68. godini saznao je da boluje od raka kostiju. – Nažalost, potvrdilo se ono najgore. Verujem doktorima, znam da oni rade samo najbolje za mene, a molim se Bogu da ovi strašni… »
„Nažalost, potvrdilo se ono najgore“: Legendarni jugoslovenski pevač bije bitku s rakom kostiju

„Nažalost, potvrdilo se ono najgore“: Legendarni jugoslovenski pevač bije bitku s rakom kostiju

Nova 22.03.2023
Teška bolest zadesila je pop zvezdu. Jasmin Stavros, hrvatski pevač koji je bio velika zvezda Jugoslavije, u 68. godini saznao je da ima karcinom kostiju. „Nažalost, potvrdilo se ono najgore. Verujem doktorima, znam da oni rade samo najbolje za mene… »
Pop zvezda teško bolesna Molim se Bogu da ovi strašni bolovi prođu! Jasmin Stavros saznao užasne vesti, bije najtežu…

Pop zvezda teško bolesna Molim se Bogu da ovi strašni bolovi prođu! Jasmin Stavros saznao užasne vesti, bije najtežu…

Kurir 22.03.2023
Hrvatski pevač, koji je nekada bio zvezda na prostoru bivše Jugoslavije, Jasmin Stavros bije najtežu bitku. On se trenutno nalazi u bolnici gde mu je dijagnostikovan karcionom kostiju. - Sve me boli. Nisam dobro - kaže Jasmin Stavros. Kralj zabave… »
Pevač se bori za život, otkriveno da ima karcinom kostiju: "Sve me boli, stalno sam u bolnici"

Pevač se bori za život, otkriveno da ima karcinom kostiju: "Sve me boli, stalno sam u bolnici"

Blic 22.03.2023
Pevač Jasmin Stavros (68) nekoliko dana unazad žalio se na bolove u leđima, a nakon toga otkriveno mu je da ima karcinom kostiju i da trenutno vodi svoju najvažniju bitku za život. - Stalno sam u bolnici, nisam otad išao kući. Loše se osećam… »

Vesti dana »