Povezane vesti

Ronaldo želi da obori svetski rekord po broju nastupa za reprezentaciju

Ronaldo želi da obori svetski rekord po broju nastupa za reprezentaciju

Politika 22.03.2023
LISABON – Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo rekao je danas da su mu rekordi dodatna motivacija, uoči utakmice sa Lihtenštajnom, na kojoj bi mogao da obori svetski rekord po broju nastupa za reprezentaciju. „Rekordi su moja motivacija, želim… »
Ronaldo želi da obori svetski rekord po broju nastupa za reprezentaciju

Ronaldo želi da obori svetski rekord po broju nastupa za reprezentaciju

Sportski žurnal 22.03.2023
Sa ukupno 196 utakmica portugalski kapiten trenutno deli ovaj rekord sa kuvajtskim napadačem Baderom Al-Mutavom. Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo rekao je da su mu rekordi dodatna motivacija, uoči utakmice sa Lihtenštajnom, na kojoj bi mogao da… »
Ronaldo: Rekordi su moja motivacija, želim da igram za reprezentaciju

Ronaldo: Rekordi su moja motivacija, želim da igram za reprezentaciju

Dnevnik 22.03.2023
LISABON: Portugalac Kristijano Ronaldo izjavio je večeras da želi da postane igrač sa najviše odigranih utakmica za reprezentaciju u istoriji fudbala, prenose lokalni mediji. Ronaldo bi sutra na meču sa Lihtenštajnom mogao da obori svetski rekord po… »
Ronaldo želi da obori svetski rekord po broju nastupa za reprezentaciju

Ronaldo želi da obori svetski rekord po broju nastupa za reprezentaciju

Beta 22.03.2023
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo rekao je danas da su mu rekordi dodatna motivacija, uoči utakmice sa Lihtenštajnom, na kojoj bi mogao da obori svetski rekord po broju nastupa za reprezentaciju. "Rekordi su moja motivacija, želim da postanem… »
Četvrtak, dan kada Kristijano ponovo piše istoriju!

Četvrtak, dan kada Kristijano ponovo piše istoriju!

Sportske.net 22.03.2023
Kristijano Roandlo je kroz svoju bogatu fudbalsku karijeru, jednu od najboljih u istoriji ove igre, oborio mnoštvo rekorda, a sutra će gotovo izvesno biti najbolji u još jednoj kategoriji. Portugalija na startu kvalifikacija za EURO 2024. godine sutra… »
Ronaldo postaje rekorder: Ukoliko ga selektor uvrsti u tim, Kristijano ispisuje istoriju!

Ronaldo postaje rekorder: Ukoliko ga selektor uvrsti u tim, Kristijano ispisuje istoriju!

Hot sport 22.03.2023
Veliko dostignuće! Kristijano Ronaldo je napustio Evropu, te sada nastupa za Al-Nasr iz Saudijske Arabije i u tamošnjoj ligi dominira. I to spuštanje sa najveće fudbalske pozornice nije ga udaljilo od reprezentacije, s obzirom da je Roberto Martinez… »
Ronaldo postaje apsolutni rekorder

Ronaldo postaje apsolutni rekorder

Sport klub 22.03.2023
Podeli : Kristijano Ronaldo postaviće u četvrtak najverovatnije rekord po broju utakmica jednog igrača za reprezentaciju. Selektor Portugala Roberto Martinez pozvao ga je na reprezentativnu akciju i bude li u četvrtak istrčao na utakmici protiv… »

Vesti dana »