Povezane vesti

Rusija i Ukrajina: Beloruska teniserka Arina Sabalenka kaže da se nikad nije suočila sa takvom mržnjom zbog rata

Rusija i Ukrajina: Beloruska teniserka Arina Sabalenka kaže da se nikad nije suočila sa takvom mržnjom zbog rata

BBC News 22.03.2023
Druga teniserka sveta, Beloruskinja Arina Sabalenka kaže da se suočila sa „mržnjom" u svlačionici zbog uloge njene zemlje u invaziji Rusije na Ukrajinu. Druga teniserka sveta, Beloruskinja Arina Sabalenka kaže da se suočila sa „mržnjom" u… »
Rusija i Ukrajina: Beloruska teniserka Arina Sabalenka kaže da se nikad nije suočila sa takvom mržnjom zbog rata

Rusija i Ukrajina: Beloruska teniserka Arina Sabalenka kaže da se nikad nije suočila sa takvom mržnjom zbog rata

Danas 22.03.2023
Druga teniserka sveta, Beloruskinja Arina Sabalenka kaže da se suočila sa „mržnjom“ u svlačionici zbog uloge njene zemlje u invaziji Rusije na Ukrajinu. Pobednica Australijan opena je rekla da je imala i „čudne razgovore“ sa članovima timova… »
Rusija i Ukrajina: Beloruska teniserka Arina Sabalenka kaže da se nikad nije suočila sa takvom mržnjom zbog rata

Rusija i Ukrajina: Beloruska teniserka Arina Sabalenka kaže da se nikad nije suočila sa takvom mržnjom zbog rata

Radio 021 22.03.2023
Druga teniserka sveta, Beloruskinja Arina Sabalenka kaže da se suočila sa „mržnjom" u svlačionici zbog uloge njene zemlje u invaziji Rusije na Ukrajinu. Getty Images Sabalenka je ranije ove godine osvjila Australijan open Druga teniserka sveta… »
Rusija i Ukrajina: Beloruska teniserka Arina Sabalenka kaže da se nikad nije suočila sa takvom mržnjom zbog rata

Rusija i Ukrajina: Beloruska teniserka Arina Sabalenka kaže da se nikad nije suočila sa takvom mržnjom zbog rata

Južne vesti 22.03.2023
Getty Images Sabalenka je ranije ove godine osvjila Australijan open Druga teniserka sveta, Beloruskinja Arina Sabalenka kaže da se suočila sa „mržnjom" u svlačionici zbog uloge njene zemlje u invaziji Rusije na Ukrajinu. Pobednica Australijan opena… »
Mrze me, a šta sam to uradila? Beloruskinja prolazi pakao zbog rata u Ukrajini: To sam prvi put osetila u svlačionici!

Mrze me, a šta sam to uradila? Beloruskinja prolazi pakao zbog rata u Ukrajini: To sam prvi put osetila u svlačionici!

Mondo 22.03.2023
Beloruska teniserka Arina Sabalenka otvorila dušu o onome što doživljava od početka rata u Ukrajini. Beloruska teniserka Arina Sabalenka otvorila dušu o onome što doživljava od početka rata u Ukrajini Beloruska teniserka Arina Sabalenka, aktuelna… »

Vesti dana »