Povezane vesti
Proizvođačke cene u poljoprivredi i ribarstvu porasle 25,7 odsto tokom prošle godine
Biznis.rs 22.03.2023
Tokom 2022. najviše poskupela proizvodnja žitarica, stoke i živine, kao i mesnih prerađevina. Cene proizvođača proizvoda poljoprivrede i ribarstva u periodu januar-decembar 2022. godine, u odnosu na isti period 2021. godine, u proseku su povećane za 25,7… »
Riba i riblji proizvodi za godinu dana poskupeli za skoro 60 odsto
Radio 021 22.03.2023
Riba i riblji proizvodi u Srbiji bili su u januaru ove godine skuplji gotovo 60 odsto nego u januaru 2022, objavio je danas Republički zavod za statistiku (RZS). Kako je precizirano, poljoprivredni i proizvodi ribarstva u januaru 2023, bili su skuplji… »
Vesti dana »
Pušteni beloruski politički zatvorenici, među njima nobelovac Bjaljacki koji je otišao u Litvaniju
Euronews pre 30 minutajoš 29 povezanih
Ukrajina u mraku, tvrdi da drži sever Pokrovska; Zaharova: Odgovorićemo EU na zamrzavanje ruskih sredstava
RTS pre 45 minutajoš 30 povezanih
Jovanović: Da zaustavimo Zvezdin kontrnapad i ofanzivni skok
Sport klub pre 20 minutajoš 37 povezanih
Hezonja „provocirao“ Kampaca zbog pobede Partizana nad Zvezdom, počeo da peva poznatu pesmu, Argentinac mu odgovorio na srpskom
Nova pre 30 minutajoš 129 povezanih
Četiri člana REM-a najavila ostavke ukoliko se do petka ne ponovi glasanje za članove iz reda nacionalnih manjina
Danas pre 4 satijoš 21 povezana


