Povezane vesti

Sijarto: Dok je ova vlast u Mađarskoj, Dodiku neće biti uvedene sankcije

Sijarto: Dok je ova vlast u Mađarskoj, Dodiku neće biti uvedene sankcije

Politika 22.03.2023
BANjALUKA – Ministar spoljnih poslova Mađarske Peter Sijarto izjavio je danas u Trebinju da se predsednik Republike Srpske Milorad Dodik neće naći ni na kakvoj listi sankcija dok u Mađarskoj bude sadašnja vlast. „Oni koji žele da se uvedu… »
Sijarto: Dok je ova vlast u Mađarskoj, Dodiku neće biti uvedene sankcije

Sijarto: Dok je ova vlast u Mađarskoj, Dodiku neće biti uvedene sankcije

Novi magazin 22.03.2023
Ministar spoljnih poslova Mađarske Peter Sijarto izjavio je danas u Trebinju da se predsednik Republike Srpske Milorad Dodik neće naći ni na kakvoj listi sankcija dok u Mađarskoj bude sadašnja vlast. "Oni koji žele da se uvedu sankcije u regionu… »
Sijarto: Dodik je reizabran i mi to poštujemo, šokira me što se Amerika meša u stvari drugih država

Sijarto: Dodik je reizabran i mi to poštujemo, šokira me što se Amerika meša u stvari drugih država

Sputnik 22.03.2023
Mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto rekao je da je šokantno i uznemirujuće mešanje Amerike u unutrašnja pitanja drugih država. On je dodao da Budimpešta poštuje činjenicu da je Milorad Dodik ponovo izabran za predsednika Republike… »
Sijarto podržao republiku srpsku: "Šokira me što se Amerika meša u stvari drugih država"

Sijarto podržao republiku srpsku: "Šokira me što se Amerika meša u stvari drugih država"

Večernje novosti 22.03.2023
MAĐARSKI ministar spoljnih poslova Peter Sijarto rekao je da je šokantno i uznemirujuće mešanje Amerike u unutrašnja pitanja drugih država. On je dodao da Budimpešta poštuje činjenicu da je Milorad Dodik ponovo izabran za predsednika Republike… »
Sijarto: Dok je ova vlast u Mađarskoj, Dodiku se neće uvoditi sankcije

Sijarto: Dok je ova vlast u Mađarskoj, Dodiku se neće uvoditi sankcije

N1 Info 22.03.2023
Ministar spoljnih poslova Madjarske Peter Sijarto izjavio je u Trebinju da se predsednik Republike Srpske Milorad Dodik neće naći ni na kakvoj listi sankcija dok u Mađarskoj bude sadašnja vlast. „Oni koji žele da se uvedu sankcije u regionu… »

Vesti dana »