Povezane vesti
Radnici Zelenila počeli da kose travu u kvartovima i parkovima
Dnevnik 22.03.2023
Novi Sad je jedan od prvih gradova u Srbiji koji je počeo sa ranim prolećnim košenjem gradskih travnatih površina, saopšteno je iz JKP "Gradsko zelenilo". Radnici već dva dana kose travu u parkovima, uz glavne gradske bulevare i ulice, i na kvartovskim… »
Prolećne pripreme: U Novom Sadu počeli da kose travu u kvartovima i parkovima
Moj Novi Sad 22.03.2023
Novi Sad je jedan od prvih gradova u Srbiji koji je počeo sa ranim prolećnim košenjem gradskih travnatih površina. Radnici JKP "Gradsko zelenilo" već dva dana kose travu u parkovima, uz glavne gradske bulevare i ulice, i na kvartovskim zelenim… »
„Zelenilo“ počelo sa košenjem travnatih površina, od sutra tretmani protiv krpelja
NoviSad.com 22.03.2023
Novi Sad – Počelo je proleće, pa su počeli i prolećni radovi na uređenju zelenih površina i očuvanju zdravlja građana. Radnici JKP „Gradsko zelenilo“ počeli su da kose travu u parkovima, uz glavne gradske bulevare i ulice, kao i na kvartovskim… »
Vesti dana »

Momirovićev advokat: Odluka o pritvoru sramna, za nju sam saznao iz medija
Novi magazin pre 6 satijoš 77 povezanih

Trovanje hranom u Vranju: Dvadeset osoba zatražilo pomoć, hospitalizovano šestoro
Serbian News Media pre 1 satjoš 28 povezanih

Tri decenije od progona Srba u akciji "Oluja", centralna ceremonija u Sremskim Karlovcima (RTS 1, 19.50)
RTS pre 7 minutajoš 41 povezana

Promena vremena u Srbiji: Hitno upozorenje zbog nevremena, grad i pljuskovi u Moravičkom okrugu, širenje nepogoda na jug
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 53 povezane

Vučević povodom godišnjice "Oluje": Ne možemo da ostanemo nemi, gluvi i slepi kada neko slavi bol našeg naroda
Euronews pre 37 minutajoš 20 povezanih