Povezane vesti
Džonson: Izvinjavam se što sam parlament doveo u zabludu
Vesti online 22.03.2023
Bivši britanski premijer Boris Džonson danas je izjavio da mu je žao što je ”nenamerno doveo parlament u zabludu” na saslušanju u okviru istrage o zabavama koje su održavane u Dauning stritu, uprkos merama izolacije usled pandemije Covid-19. – Izvinjavam… »
Vesti dana »
U Skupštini Srbije nastavljena rasprava o amandmanima na izborne zakone, opozicija i o Miliću
Serbian News Media pre 56 minutajoš 32 povezane
Potrebno hitno otvaranje novog graničnog prelaza: Iz BiH se oglasili zbog oštećenja mosta na starom prelazu Gradiška
Večernje novosti pre 1 satjoš 38 povezanih
Putin će sa Si Đinpingom u Pekingu potpisati oko 40 bilateralnih dokumenata: "Ova tema će biti razmotrena veoma detaljno"
Blic pre 2 satajoš 28 povezanih
Do kraja maja još jedno zahlađenje! Meteorolog Ristić objavio novu prognozu i neće vam se dopasti: "Lepo vreme nije ni na vidiku"
Blic pre 3 satajoš 34 povezane
Sestra predsednice Irske među privedenima: Izrael upao na humanitarnu flotilu, oglasili se irski lideri
Nova pre 2 satajoš 24 povezane

