Povezane vesti
LŠ: Kil i Vesprem već u TOP 8
Sport klub 22.03.2023
Podeli : Rukometaši Kila i Vesprema obezbedili su plasman u četvrtfinale Lige šampiona, već posle prvih mečeva osmine finala. Kil je kao gost slavio protiv Dinama iz Bukurešta sa 41:28 (19:11), dok je Vesprem kao gost nadigrao Seged sa 36:23 (20:7)… »
LŠ - Ništa od derbija Mađarske, Vesprem "unakazio" Seged!
Sportske.net 22.03.2023
Nakon prvih utkmica osmine finala Lige šampiona mađarski Vespremi nemački Kil su "jednom nogom" već u četvrtfinalu elitnog evropskog klupskog takmičenja. Vesprem je u velikom mađarskom derbiju bio ubedljiv protiv Pik Segeda i slavio sa 36:23 (20:7… »
Vesti dana »

UŽIVO Studenti i građani ispred Filozofskog u Novom Sadu: Policija blokira ulaz, studenti saopštili zahteve za održavanje ispita (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 36 povezanih

Evrobasket: Crna Gora izdržala poluvreme protiv Nemačke, Portugal napravio prvo iznenađenje
BBC News pre 1 satjoš 63 povezane

Peskov otkrio: Kako će Rusija i SAD ubuduće pregovarati o sukobu u Ukrajini
Pravda pre 4 satijoš 32 povezane

Više od 120 nastavnika Filozofskog fakulteta potpisalo peticiju: U ovim uslovima nema ispita
Novi magazin pre 5 satijoš 36 povezanih

Bodrožić: Nadam se da BC partners, posle otkrića o planu za slabljenje N1, neće hteti pokvarene dilove sa režimom u Srbiji
N1 Info pre 1 satjoš 22 povezane