Povezane vesti

(Video) "to je najveća sramota u mom životu": Bojan Marović otkrio ono što nije nikada - o ljubavi, majci i pritiscima…

(Video) "to je najveća sramota u mom životu": Bojan Marović otkrio ono što nije nikada - o ljubavi, majci i pritiscima…

Blic 22.03.2023
Pevač Bojan Marović važi za miljenika žena, a u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" otkriva i da li se pojavila neka koja je osvojila njegovo srce. Bojan Marović priča koliko mu je važna podrška majke i danas kada je odrastao… »
(Video): "Naišao sam na grupu halapljivih menadžera, producenata, idiota" Bojan Marović je u životu imao nemilih događaja…

(Video): "Naišao sam na grupu halapljivih menadžera, producenata, idiota" Bojan Marović je u životu imao nemilih događaja…

Blic 22.03.2023
Talentovani pevač Bojan Marović u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje sredom u 22 h samo na Blic televiziji na MTS kanalu 115 otvoreno govori o sukobu koji je imao sa mladićima 2009. godine kada je branio svoju… »
(Video) "nije postojao dan da nisam otišao na grob, pričao sam šta me boli": Bojan Marović je sa 16 godina izgubio oca: "Tu…

(Video) "nije postojao dan da nisam otišao na grob, pričao sam šta me boli": Bojan Marović je sa 16 godina izgubio oca: "Tu…

Blic 22.03.2023
Pevač Bojan Marović gost je emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje na Blic televiziji na MTS kanalu 115 svake srede u 22 h. Bojan Marović je imao bezbrižno i lepo detinjstvo koje je, kako je i sam ispričao u emisiji "Na… »

Vesti dana »