Povezane vesti

Ćerka Rade Trajković zadržana na aerodromu: „Samo zato što su moja deca, dokle više?“

Ćerka Rade Trajković zadržana na aerodromu: „Samo zato što su moja deca, dokle više?“

Danas 23.03.2023
Srpska političarka sa Kosova Rada Trajković objavila je da je njena ćerka zadržana na beogradskom aerodromu „Nikola Tesla“ pri izlasku iz zemlje. „Cela porodica na nekakvom spisku (…) samo zato jer su moja deca“, napisala je Trajković na… »
Zadržana ćerka Rade Trajković: „Samo zato što su moja deca, dokle više?“

Zadržana ćerka Rade Trajković: „Samo zato što su moja deca, dokle više?“

N1 Info 23.03.2023
Srpska političarka sa Kosova Rada Trajković objavila je da je njena ćerka zadržana na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla" pri izlasku iz zemlje. "Cela porodica na nekakvom spisku (...) samo zato jer su moja deca", napisala je Trajković na… »
„Cela porodica na nekakvom spisku“: Ćerka Rade Trajković ponovo zadržana na aerodromu

„Cela porodica na nekakvom spisku“: Ćerka Rade Trajković ponovo zadržana na aerodromu

Nova 23.03.2023
Predsednica Evropskog pokreta Srba sa Kosova Rada Trajković na Tviteru je objavila da je njena ćerka ponovo zadržana na beogradskom aerodromu pri izlasku iz zemlje, na putu na kongres lekara u regionu. „Cela porodica na nekakvom spisku. Bez razloga… »

Vesti dana »