Povezane vesti
Lansirana prva 3D-štampana raketa na svetu, ali nije uspela da stigne u orbitu
Telegraf 23.03.2023
Jeftinija za proizvodnju i letenje, raketa Terran 1 bez posade lansirana je sa Kejp Kanaverala na Floridi. Prva 3D štampana raketa na svetu uspešno je lansirana u sredu, označavajući korak napred za kalifornijsku kompaniju koja stoji iza inovativne… »
Najveći je štampani predmet koji postoji: Prva raketa izrađena 3D štampom nije stigla orbitu
Euronews 23.03.2023
Prva odštampana 3D raketa na svetu "Terran 1" poletela je rano jutros sa Kejp Kanaverala, na Floridi, ali nije uspela da dostigne orbitu. Terran 1 - dvostepena, 33.5 metara visoka i 2.,3 metra široka raketa "najveći je odštampani 3D predmet koji postoji… »
Lansirana raketa izrađena 3D štampom, nije dostigla orbitu
Nedeljnik 23.03.2023
EPA-EFE/GEORGI LICOVSKI Prva raketa izrađena 3D štampom poletela je noćas sa Kejp Kanaverala na Floridi u Sjedinjenim Američkim Državama (SAD), ali nije dostigla orbitu zbog problema tokom razdvajanja drugog stepena. Dva prethodna pokušaja lansiranja… »
Vesti dana »

Danas promenljivo oblačno, popodne mestimično kiša, temperature do 33 stepena
Euronews pre 34 minutajoš 16 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Putin i Tramp približili stavove o Ukrajini, Zelenski u ponedeljak u Beloj kući
RTV pre 49 minutajoš 16 povezanih

"Uhapšeno 18 ljudi i hapšenja se nastavljaju": Dačić posle protesta: "Žandarm povređen u Valjevu"
Blic pre 8 satijoš 7 povezanih

Princ Filip Karađorđević odbio da položi venac sa članovima SNS-a na Oplencu, pa Petrašnović napisao da je „izdanak britanske krune“
Glas Šumadije pre 18 minutajoš 1 povezana

"Ovde je situacija kritična" Ne smiruje se vatrena stihija u Crnoj Gori, sve raspoložive ekipe gase požare
Večernje novosti pre 1 satjoš 6 povezanih