Povezane vesti

Đaniju lice i ruke u opekotinama! Kukao na sav glas u tržnom centru: "Ja sam gotov, niko ne može da me prepozna" (video)

Đaniju lice i ruke u opekotinama! Kukao na sav glas u tržnom centru: "Ja sam gotov, niko ne može da me prepozna" (video)

Mondo 23.03.2023
Đani je snimkom na kom se vidi da je sav u opekotinama zabrinuo sve verne fanove. Đani je snimkom na kom se vidi da je sav u opekotinama zabrinuo sve verne fanove. Popularni folk pevač Radiša Trajković Đani odveo je suprugu na odmor u Dubai, a u… »
Đani sav u opekotinama! Pevač zakukao na sav glas: Ja sam gotov, niko ne može da me prepozna! Novim snimkom zabrinuo javnost

Đani sav u opekotinama! Pevač zakukao na sav glas: Ja sam gotov, niko ne može da me prepozna! Novim snimkom zabrinuo javnost

Kurir 23.03.2023
Pevač Radiša Trajković Đani često je aktivan na društvenim mrežama a sada je objavio snimak iz tržnog centra sa opekotinama po licu i telu i zabrinuo sve. - Ja sam se upalio, ja sam gotov, ja ne znam šta da radim od svog života. Narod ne može… »
(Video) Đani sav u opekotinama: Folker objavio uznemirujući snimak i poručio: "ja sam gotov"

(Video) Đani sav u opekotinama: Folker objavio uznemirujući snimak i poručio: "ja sam gotov"

Blic 22.03.2023
Folker Radiša Trajković Đani sa suprugom Slađom je nedavno otišao u Dubai, a sada je poslednjim snimkom zabrinuo svoje pratioce. Naime, Đani je objavio snimak na kom je ceo u opekotinama. Lice mu je bilo crveno, kao i ruke, a Đani se u svom stilu… »

Vesti dana »