Povezane vesti

"Hajde da ga merimo" i "Hoćeš da mi pop**iš": Ovako se profesor iz Beograda obraća đacima i to je samo deo skandala, a…

"Hajde da ga merimo" i "Hoćeš da mi pop**iš": Ovako se profesor iz Beograda obraća đacima i to je samo deo skandala, a…

Blic 23.03.2023
J. M. profesor fizičkog vaspitanja u Medicinskoj školi na Zvezdari, široj javnosti postao je poznat po svom skandaloznom ponašanju još 2019. godine. Roditelji su u javnost izneli da profesor dodiruje učenice dok rade vežbe, kinji ih, kao i da ulazi… »
Skandal u medicinskoj školi na Zvezdari - profesor davio đaka? Izgovorio mu i jezive reči, na času gurao i devojčice!

Skandal u medicinskoj školi na Zvezdari - profesor davio đaka? Izgovorio mu i jezive reči, na času gurao i devojčice!

Mondo 23.03.2023
Profesor medicinske škole na Zvezdari je navodno davio đaka i izgovorio mu je jezive reči. Profesor medicinske škole na Zvezdari je navodno davio đaka i izgovorio mu je jezive reči. Profesor fizičkog vaspitanja J. M. iz Srednje medicinske škole na… »
Profesor poznat po majici "hajde da ga merimo" napravio novi skandal: Majka tvrdi da je davio đaka i rekao mu "Hajde sad da mi…

Profesor poznat po majici "hajde da ga merimo" napravio novi skandal: Majka tvrdi da je davio đaka i rekao mu "Hajde sad da mi…

Blic 23.03.2023
J. M, profesor fizičkog vaspitanja u Medicinskoj školi na Zvezdari, gurao je, vređao i vikao na učenice druge godine zato što su se smejale i razgovarale tokom časa, tvrdi majka jedne učenice. Nije to bio prvi put da se profesor J. M. nedolično… »
Profesor poznat po majici "hajde da ga merimo" napravio novi skandal: Majka tvrdi da je davio đaka i rekao mu "Hajde sad da mi…

Profesor poznat po majici "hajde da ga merimo" napravio novi skandal: Majka tvrdi da je davio đaka i rekao mu "Hajde sad da mi…

Blic 23.03.2023
J. M, profesor fizičkog vaspitanja u Medicinskoj školi na Zvezdari, gurao je, vređao i vikao na učenice druge godine zato što su se smejale i razgovarale tokom časa, tvrdi majka jedne učenice. Nije to bio prvi put da se profesor J. M. nedolično… »
Skandal potresa medicinsku školu na Zvezdari: Profesor davio đaka i gurnuo 3 devojčice! Optuživali su ga ranije za ovu…

Skandal potresa medicinsku školu na Zvezdari: Profesor davio đaka i gurnuo 3 devojčice! Optuživali su ga ranije za ovu…

Kurir 23.03.2023
Profesor fizičkog vaspitanja J. M. iz Srednje medicinske škole na Zvezdari davio je, kako Kurir saznaje, u ponedeljak jednog učenika i rekao mu: "Ajde sad da mi popu*iš!". A pred kraj polugodišta gurnuo je tri devojčice na času! - On je u decembru… »

Vesti dana »