Povezane vesti

Borislav Novaković: Odazvaću se sudu, neću se pozvati na poslanički imunitet

Borislav Novaković: Odazvaću se sudu, neću se pozvati na poslanički imunitet

Beta 23.03.2023
Poslanik Narodne stranke Borislav Novaković izjavio je danas da je dobio opomenu pred tužbu od Slobodana Milutinovića Snajpera za navodnu povredu ugleda i časti zato što ga je nazvao najvećim kriminalcem u Novom Sadu i da se neće pozivati na… »
Iz zatvora pretnje Novakoviću tužbom: Ići ću na sud, neću se pozvati na imunitet

Iz zatvora pretnje Novakoviću tužbom: Ići ću na sud, neću se pozvati na imunitet

N1 Info 23.03.2023
Slobodan Milutinović Snajper, koji se nalazi u pritvoru i sumnjiči za otmicu, ugrožavanje sigurnosti i zlostavljanje, uputio je opomenu pred tužbu Borislavu Novakoviću, poslaniku Narodne stranke, zbog povrede “ugleda i časti”. Novaković je na… »
Borislav Novaković: Na sudu me čeka Slobodan Milutinović Snajper

Borislav Novaković: Na sudu me čeka Slobodan Milutinović Snajper

Danas 23.03.2023
Poslanik Narodne stranke Borislav Novaković izjavio je danas da je dobio opomenu pred tužbu od Slobodana Milutinovića Snajpera za navodnu povredu ugleda i časti zato što ga je nazvao najvećim kriminalcem u Novom Sadu, kao i da se neće pozivati na… »
Borislav Novaković: Odazvaću se sudu, neću se pozvati na poslanički imunitet

Borislav Novaković: Odazvaću se sudu, neću se pozvati na poslanički imunitet

Radio sto plus 23.03.2023
“Ne pada mi na pamet da se pozovem na poslanički imunitet, bez obzira što sam u parlamentu Milutinovića nazvao kriminalcem. Poslanik ne sme da bude zaštićen od mogućih sudskih postupaka. Naprotiv, i u pogledu javno izgovorene reči mora biti… »
Snajper iz pritvora preti tužbom Borislavu Novakoviću: Razlog je govor iz Skupštine u kom pominje i Vučevića

Snajper iz pritvora preti tužbom Borislavu Novakoviću: Razlog je govor iz Skupštine u kom pominje i Vučevića

Nova 23.03.2023
Slobodan Milutinović Snajper, koji se nalazi u pritvoru i sumnjiči za otmicu, ugrožavanje sigurnosti i zlostavljanje, uputio je opomenu pred tužbu Borislavu Novakoviću, poslaniku Narodne stranke, zbog povrede “ugleda i časti”. Novaković je na… »

Vesti dana »