Povezane vesti

Amerika i nasilje: „Mislila sam da sam mrtva", kaže učiteljica iz Virdžinije koju je upucao šestogodišnjak

Amerika i nasilje: „Mislila sam da sam mrtva", kaže učiteljica iz Virdžinije koju je upucao šestogodišnjak

BBC News 23.03.2023
Ebigejl Zverner kaže za NBC da nikada neće zaboraviti izraz dečakovog lica kad je uperio pištolj u nju. Učiteljica koju je upucao šestogodišnjak u Sjedinjenim Državama kaže da nikad neće zaboraviti dečakov pogled kada je uperio pištolj u nju… »
Amerika i nasilje: „Mislila sam da sam mrtva“, kaže učiteljica iz Virdžinije koju je upucao šestogodišnjak

Amerika i nasilje: „Mislila sam da sam mrtva“, kaže učiteljica iz Virdžinije koju je upucao šestogodišnjak

Danas 23.03.2023
Učiteljica koju je upucao šestogodišnjak u Sjedinjenim Državama kaže da nikad neće zaboraviti dečakov pogled kada je uperio pištolj u nju. Ebigejl Zverner (25) govorila je javno, prvi put posle pucnjave 6. januara u osnovnoj školi u kojoj je… »
Amerika i nasilje: „Mislila sam da sam mrtva", kaže učiteljica iz Virdžinije koju je upucao šestogodišnjak

Amerika i nasilje: „Mislila sam da sam mrtva", kaže učiteljica iz Virdžinije koju je upucao šestogodišnjak

Radio 021 23.03.2023
Ebigejl Zverner kaže za NBC da nikada neće zaboraviti izraz dečakovog lica kad je uperio pištolj u nju. Abby Zwerner/ Facebook Učiteljica koju je upucao šestogodišnjak u Sjedinjenim Državama kaže da nikad neće zaboraviti dečakov pogled kada je… »

Vesti dana »