Povezane vesti

Identifikovani napadači na golmana Kljajića u Novom Pazaru, policija traga za njima

Identifikovani napadači na golmana Kljajića u Novom Pazaru, policija traga za njima

Politika 23.03.2023
NOVI PAZAR – Novopazarska policija identifikovala je sve osobe koje su vređale i napale golmana Novog Pazara Filipa Kljajića i u toku je potraga za njima, objavio je danas radio Sto plus. U novopazarskoj policiji nezvanično je tom radiju rečeno da… »
„Ko ste vi nekoga da psujete, da napadate, pretite…“: Rasim Ljajić ogorčen zbog huliganskog pira nad Kljajićem

„Ko ste vi nekoga da psujete, da napadate, pretite…“: Rasim Ljajić ogorčen zbog huliganskog pira nad Kljajićem

Danas 23.03.2023
Ni dan posle ostavke, bivši predsednik fudbalskog kluba Novi Pazar ne želi da ćuti o sramnom ataku na doskorašnjeg golmana ovog superligaša. Huligani su negovana anomalija srpskog klupskog fudbala, ali povremeni skandalozni istupi skrenu na neko… »
„U kafić je uletelo šest-sedam navijača, doživeo sam torturu“: Golman Filip Kljajić za Danas o razlozima odlaska iz…

„U kafić je uletelo šest-sedam navijača, doživeo sam torturu“: Golman Filip Kljajić za Danas o razlozima odlaska iz…

Danas 23.03.2023
Filip Kljajić (32), sada već bivši kapiten Novog Pazara, tvrdi da je doživeo torturu prethodnih dana. Nekadašnjeg golmana Partizana brutalno su izvređali navijači kluba, a zatim se pokušaj pomirenja sa njima završio još i gore, pa je iskusni… »
VIDEO Ljajić oštro o Novom Pazaru: Zemljoradnička zadruga, a ne fudbalski klub, morao sam da dignem ruke

VIDEO Ljajić oštro o Novom Pazaru: Zemljoradnička zadruga, a ne fudbalski klub, morao sam da dignem ruke

Nova 23.03.2023
Ne prestaje da se priča o skandalu u Novom Pazaru U Fudbalskom klubu Novi Pazar ovih dana je veoma burnu i to nakon što su se iz kluba povukli prvi čovek Rasim Ljajić, golman Filip Kljajić i nedavno dovedeni trener Feđa Dudić. Ljajić je prvi… »
Golman Kljajić nije jedini fudbaler na meti huligana Novog Pazara: Pre više godina pretili su pištoljem napadaču zbog…

Golman Kljajić nije jedini fudbaler na meti huligana Novog Pazara: Pre više godina pretili su pištoljem napadaču zbog…

Danas 23.03.2023
Filip Kljajić (32), sada već bivši kapiten Novog Pazara, tvrdi da je doživeo torturu prethodnih dana. Nekadašnjeg golmana Partizana brutalno su izvređali navijači kluba, a zatim se pokušaj pomirenja sa njima završio još i gore, pa je iskusni… »
Identifikovani napadači na golmana Novog Pazara

Identifikovani napadači na golmana Novog Pazara

Sportski žurnal 23.03.2023
Golman i kapiten Novog Pazara Filip Kljajić napustio je ovaj grad nakon što ga je grupa navijača tog superligaša napala i polila vodom u restoranu. Novopazarska policija identifikovala je sve osobe koje su vređale i napale golmana Novog Pazara Filipa… »
Napadači na Kljajića u bekstvu, policija traga za njima

Napadači na Kljajića u bekstvu, policija traga za njima

Sportske.net 23.03.2023
Novopazarska policija identifikovala je sve osobe koje su vređale i napale golmana Novog Pazara Filipa Kljajića i u toku je potraga za njima, objavio je danas radio Sto plus. U novopazarskoj policiji nezvanično je tom radiju rečeno da je Kljajić… »
Identifikovani napadači na golmana Novog Pazara Kljajića, policija traga za njima

Identifikovani napadači na golmana Novog Pazara Kljajića, policija traga za njima

Danas 23.03.2023
Identitet svih navijača koji su vređali, pretili, ali i fizički napali golmana Fudbalskog kluba Novi Pazar Filipa Kljajića poznat je policiji i ona traga za njima, nezvanično saznaje Danas. Izvor našeg lista u Policijskoj upravi potvrdio nam je da… »
„Pretili su da će mi vaditi oči, hvatali me za glavu i zavrtali uši“: Golman prošao horor s navijačima Novog Pazara

„Pretili su da će mi vaditi oči, hvatali me za glavu i zavrtali uši“: Golman prošao horor s navijačima Novog Pazara

Nova 23.03.2023
Doskorašnji fudbaler Novog Pazara Filip Kljajić opisao je šta se desilo u sukobu sa navijačima tog kluba. Golman i kapiten ekipe prošao je pravi pakao, jer su mu navijači pretili i vređali su ga, a neuspeo je pokušaj pomirenja. U danima nakon… »

Vesti dana »