Povezane vesti

Biković uoči „Laži“: Dođite da vidite debakl, ako sam u pravu, ili… spektakl

Biković uoči „Laži“: Dođite da vidite debakl, ako sam u pravu, ili… spektakl

N1 Info 23.03.2023
Predstava "Laž" prema tekstu Florijana Zelera, u režiji Nikole Ljuce, biće premijerno izvedena u subotu 1. aprila od 19.30h na velikoj sceni Beogradskog dramskog pozorišta. Tokom aprila "Laž" će imati čak 16 izvođenja, najavio je BDP. Miloš… »
Predstava puna obrta, zapleta i raspleta: „Laž“ premijerno u Beogradskom dramskom pozorištu

Predstava puna obrta, zapleta i raspleta: „Laž“ premijerno u Beogradskom dramskom pozorištu

Nova 23.03.2023
Predstava "Laž" prema tekstu Florijana Zelera, u režiji Nikole Ljuce, biće premijerno izvedena u subotu 1. aprila od 19.30 časova na velikoj sceni Beogradskog dramskog pozorišta. – Zadovoljstvo mi je što radim dramu koja će siguran sam imati dug… »
Prva "Laž" na crvenom krstu: Premijera komada Florijana zelera 1. aprila u BDP, u režiji Nikole LJuce

Prva "Laž" na crvenom krstu: Premijera komada Florijana zelera 1. aprila u BDP, u režiji Nikole LJuce

Večernje novosti 23.03.2023
JOŠ jedan naslov Florijana Zelera na našim scenama: posle " Sina" (uskoro i "Oca")u Ateljeu 212, premijerna "Laž" u režiji Nikole Ljuce, 1. aprila u Beogradskom dramskom pozorištu. Prva repriza je sutradan,a tokom aprila imaće čak šesnaest… »

Vesti dana »