Povezane vesti

"Dva puta sam doživela kliničku smrt, minutima sam bila mrtva!" Ispovest Hanke Paldum, ovako je podnela odlazak sina u…

"Dva puta sam doživela kliničku smrt, minutima sam bila mrtva!" Ispovest Hanke Paldum, ovako je podnela odlazak sina u…

Kurir 23.03.2023
Pevačica Hanka Paldum iza sebe ima brojne hitove i višedecenijsku karijeru, ali i tešku životnu priču. Rođena je 28. aprila 1956. godine, a prve afinitete prema muzici pokazala je još u rodnom Čajnicu. Za njene muzičke početke bio je odgovoran… »
„Na porođaju sam nekoliko minuta bila mrtva“: Naša pevačica dva puta preživela kliničku smrt

„Na porođaju sam nekoliko minuta bila mrtva“: Naša pevačica dva puta preživela kliničku smrt

Nova 23.03.2023
Pevačica Hanka Paldum je svojevremeno otkrila da je zbog komplikacija na porođajima dva puta doživela kliničku smrt. Rođena je 28. aprila 1956. godine u porodici Muja i Pembe Paldum koji su pre Hanke dobili sina Mustafu, a potom pevačici podarili… »
"Nekoliko minuta sam bila mrtva": Pevačica na porođaju doživela kliničku smrt, i dan danas joj je teško kada se seti

"Nekoliko minuta sam bila mrtva": Pevačica na porođaju doživela kliničku smrt, i dan danas joj je teško kada se seti

Blic 23.03.2023
Pevačica Hanka Paldum iza sebe ima plodnu muzičku karijeru, te svojom lepotom nikoga nije ostavljala ravnodušnim, a malo ko zna za njenu tešku sudbinu. Rođena je 28. aprila 1956. godine, a prve afinitete prema muzici pokazala je još u rodnom… »
Dva puta doživela kliničku smrt, a sin joj završio u zatvoru: Hanka Paldum otkrila - "Bila sam mrtva nekoliko minuta"

Dva puta doživela kliničku smrt, a sin joj završio u zatvoru: Hanka Paldum otkrila - "Bila sam mrtva nekoliko minuta"

Mondo 23.03.2023
Pevačica Hanka Paldum je svojevremeno otkrila da je zbog komplikacija na porođajima dva puta doživela kliničku smrt. Pevačica Hanka Paldum je svojevremeno otkrila da je zbog komplikacija na porođajima dva puta doživela kliničku smrt Pevačica… »

Vesti dana »