Povezane vesti

Ivanović: Vildoza je hteo je da nastavi, kad se ohladio video je da ne može

Ivanović: Vildoza je hteo je da nastavi, kad se ohladio video je da ne može

Sportski žurnal 23.03.2023
Zvezdin plej Argentinac Luka Vildoza povredio se sredinom druge četvrtine. Na 25:35 povukao je kontru Luka Vildoza, poslužio Bentila, a onda se uhvatio za nogu, počeo je da šepa. Napustio je igralište, otišao u svlačionicu. Do kraja meča nije… »
Ivanović dirnut podrškom navijača: "Iznenađen sam, fasciniran, a znam da im je teško!"

Ivanović dirnut podrškom navijača: "Iznenađen sam, fasciniran, a znam da im je teško!"

Sportske.net 23.03.2023
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Baskoniju sa 74:63 u meču 30. kola Evrolige. Crveno-beli su tako došli do 13. evroligaškog trijumfa i sačuvali makar teoretske šanse za plasman u Top 8. Najboilji u redovima crveno-belih bio je Fakundo Kampaco… »
Delije oduševljene kampacom: ‘Šutira 1/8, a da nije njega gubimo 20 razlike! On je mašina!’

Delije oduševljene kampacom: ‘Šutira 1/8, a da nije njega gubimo 20 razlike! On je mašina!’

Hot sport 23.03.2023
Crveno-beli zaključali sve prilaze košu od sredine druge četvrtine, Nedović blistao na povratku! Košarkaši Crvene zvezde zabeležili su pobedu nad Baskonijom u okviru 30. kola Evrolige! Izabranici Duška Ivanovića režirali su veliki preokret u… »
Hteo je da igra, a rekao sam mu da odmori! Duško Ivanović: Kada se ohladio, shvatio je...

Hteo je da igra, a rekao sam mu da odmori! Duško Ivanović: Kada se ohladio, shvatio je...

Mondo 23.03.2023
Duško Ivanović o pobedi Zvezde protiv Baskonije. Duško Ivanović o pobedi Zvezde protiv Baskonije Crvena zvezda Meridianbet odigrala je "ratnički" protiv Baskonije i ostvarila 13. evroligašku pobedu ove sezone. Pre svega se istakao Fakundo Kampaco… »
Pobeda Zvezde, Baskonija pala u Pioniru

Pobeda Zvezde, Baskonija pala u Pioniru

N1 Info 23.03.2023
Košarkaši Crvene zvezde savladali su u 30. kolu Evrolige ekipu Baskonije rezultatom 74:63 na domaćem parketu hale “Aleksandar Nikolić”. Crveno-beli imaju samo teoretske šanse da se plasiraju u doigravanje, ali će im ova pobeda nesumnjivo… »
Ruski zakon diktira: NHL tim ne nosi LGBTQ+ simbole

Ruski zakon diktira: NHL tim ne nosi LGBTQ+ simbole

N1 Info 23.03.2023
Nastavljaju se kontroverze kada su u pitanju NHL timovi za koje nastupaju ruski hokejaši i promocija LGBTQ+ prava u SAD. Poslednja vest koju su preneli američki mediji jeste da Čikago Blekhoksi na zagrevanju neće nositi “zastavu ponosa”, iako je… »
Ruski zakon diktira: NHL tim ne nosi LGBTQ+ simbole

Ruski zakon diktira: NHL tim ne nosi LGBTQ+ simbole

Sport klub 23.03.2023
Podeli : Nastavljaju se kontroverze kada su u pitanju NHL timovi za koje nastupaju ruski hokejaši i promocija LGBTQ+ prava u SAD. Poslednja vest koju su preneli američki mediji jeste da Čikago Blekhoksi na zagrevanju neće nositi “zastavu ponosa”… »

Vesti dana »