Povezane vesti

"Da li sam varala Zvezdana?" Ana Ćurčić rešila da olakša bivšem, Slavnić pozeleneo - oči mu se napunile suza: Sve javno…

"Da li sam varala Zvezdana?" Ana Ćurčić rešila da olakša bivšem, Slavnić pozeleneo - oči mu se napunile suza: Sve javno…

Kurir 24.03.2023
Ana Ćurčić odgovorila je na optužbe Zvezdana Slavnića da je i ona takođe bila neverna u njihovom odnosu, ali i poročna, kako je on istakao. - Kad se Zola i Miljana mire, Marija iskače, a kada se svađaju, nema je nigde - rekao je Car. - Ne znam… »
"Da li sam varala: Zvezdana?" Ana Ćurčić otvorila dušu o svemu o čemu je ćutala, Slavnić pozeleneo, oči mu se napunile…

"Da li sam varala: Zvezdana?" Ana Ćurčić otvorila dušu o svemu o čemu je ćutala, Slavnić pozeleneo, oči mu se napunile…

Blic 24.03.2023
Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić bili su gosti u emisiji kod Filipa Cara, gde su govorili o svom odnosu. - Kad se Zola i Miljana mire, Marija iskače, a kada se svađaju, nema je nigde - rekao je Car. - Ne znam šta da kažem. Meni nije jasno da jedna… »
"Zajedno smo se kockali" Zvezdan Slavnić pecnuo Anu za poroke, pa otkrio šta je najviše zamerio bivšoj supruzi

"Zajedno smo se kockali" Zvezdan Slavnić pecnuo Anu za poroke, pa otkrio šta je najviše zamerio bivšoj supruzi

Kurir 24.03.2023
Zvezdan Slavnić progovorio je o sukobu sa Anom Ćurčić i otkrio šta joj najviše zamera. Osvrnuo se i na Anđelin nervni slom koji je doživela u ranim jutarnjim časovima. - Anđela je reagovala onako zbog razgovora, ali je bilo jako bezobrazno. Moj… »
"Ne bi on mogao da mi parira verbalno" Kuma Ane Ćurčić otkrila kako bi izgledao susret nje i Moke u rijalitiju

"Ne bi on mogao da mi parira verbalno" Kuma Ane Ćurčić otkrila kako bi izgledao susret nje i Moke u rijalitiju

Kurir 24.03.2023
Milena Kačavenda, kuma Ane Ćurčić gostovala je u emisiji i tom prilikom otkrila kako bi se Moka ponašao ukoliko bi ušao u rijaliti. - Stvarno su mi dosadni i Ana i Zvezdan i ova mala. Ja sve čekam kad će nešto da kaže, ona opet njega smiruje. Ja… »
"Rekla sam Ti da ksenija nije krivac što si Ti počinio ubistvo": Ana Ćurčić o noći kada je Zvezdan usmrtio Olivera

"Rekla sam Ti da ksenija nije krivac što si Ti počinio ubistvo": Ana Ćurčić o noći kada je Zvezdan usmrtio Olivera

Blic 24.03.2023
Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić nastavili su sukob, a tom prilikom ona je otkrila šta je sve uradila za njega i koliko je bila uz njega tokom perioda kada je bio u zatvoru zbog ubistva. - Ko je potrošio pare na rulet - pitala je Ana. - Ti i ja… »
"Terala sam te da priznaš da si počinio ubistvo" Ana progovorila o noći kada je Zvezdan usmrtio Olivera, spomenula i…

"Terala sam te da priznaš da si počinio ubistvo" Ana progovorila o noći kada je Zvezdan usmrtio Olivera, spomenula i…

Kurir 24.03.2023
Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić nastavili su sukob, a između ostalog Ana je spomenula šta je sve uradila uz njega, da je bila i u najgorim trenucima uz njega, pa progovorila o ubistvu koje je Slavnić počinio. - Ko je potrošio pare na rulet - pitala… »

Vesti dana »