Povezane vesti
Poljoprivrednici za doprinose duguju stotine miliona evra
Politika 24.03.2023
Uvođenje sistema e-agrar moglo bi da bude idealna prilika da se položaj zemljoradničkih penzionera promeni. Srbija bi tako mogla da ostvari višestruke koristi od prelaska na sistem budžetski finansirane socijalne zaštite poljoprivrednika, bez… »
Uvođenje sistema eAgrar prilika da se promeni položaj zemljoradničkih penzionera
Dnevnik 24.03.2023
BEOGRAD: Član Fiskalnog saveta Srbije (FSS) Nikola Altiparmarkov izjavio je da bi uvođenje sistema eAgrar moglo da bude idealna prilika da se položaj zemljoradničkih penzionera promeni. On je za list Politika rekao da se u Srbiji ne smanjuje samo broj… »
Penziju prima 142.000, a dopinose uplaćuje 95.000 poljoprivrednika: "Sistem eAgrar prilika da se promeni njihov položaj"
Euronews 24.03.2023
Član Fiskalnog saveta Srbije (FSS) Nikola Altiparmarkov izjavio je da bi uvođenje sistema eAgrar moglo da bude idealna prilika da se položaj zemljoradničkih penzionera promeni. On je za list Politika rekao da se u Srbiji ne smanjuje samo broj… »
Vesti dana »
![Studenti na putu ka Kragujevcu, glumci, građani i studenti ispred Ministarstva za rad UŽIVO](https://nstatic.net/722/38956722xayvex.jpg)
Studenti na putu ka Kragujevcu, glumci, građani i studenti ispred Ministarstva za rad UŽIVO
Novi magazin pre 1 satjoš 32 povezane
![BLOG Studenti na putu ka Kragujevcu, u Sopotu spavaju u plastenicima, Aleksinac se sprema za doček](https://nstatic.net/454/38956454ipnkio.jpg)
BLOG Studenti na putu ka Kragujevcu, u Sopotu spavaju u plastenicima, Aleksinac se sprema za doček
N1 Info pre 2 minutajoš 33 povezane
![Đak aktivirao biber-sprej u toaletu kraljevačke škole, osam učenika nakon ukazane lekarske pomoći pušteno na kućno…](https://nstatic.net/452/38958452xhnvpp.jpg)
Đak aktivirao biber-sprej u toaletu kraljevačke škole, osam učenika nakon ukazane lekarske pomoći pušteno na kućno lečenje
RTS pre 1 satjoš 35 povezanih
!["Spremni smo za napad": Pobunjenici prete osvetom ako Izrael povuče ovaj potez: Bliski istok na ivici novog sukoba!](https://nstatic.net/610/38960610kgcreq.jpg)
"Spremni smo za napad": Pobunjenici prete osvetom ako Izrael povuče ovaj potez: Bliski istok na ivici novog sukoba!
Blic pre 56 minutajoš 43 povezane