Povezane vesti

"Nije otišao pas, otišao je deo mog srca": Kristijan i Kristina slomljeni zbog gubitka kućnog ljubimca, Spalevićeva…

"Nije otišao pas, otišao je deo mog srca": Kristijan i Kristina slomljeni zbog gubitka kućnog ljubimca, Spalevićeva…

Blic 24.03.2023
Kristijan Golubović i Kristina Spalević veoma su tužni što im je pas uginuo, pa su na svojim mrežama objavili emotivne poruke. - Dragi prijatelji, moram da vas obavestim da je moj voljeni Koko umro. Povredio je kičemenu moždinu i pre pola sata je… »
"Otišao je deo mog srca" Kristijan Golubović i Kristina slomljeni zbog smrti voljenog prijatelja, uputili oproštajne reči…

"Otišao je deo mog srca" Kristijan Golubović i Kristina slomljeni zbog smrti voljenog prijatelja, uputili oproštajne reči…

Kurir 24.03.2023
Kristijan Goluboivć i Kristina Spalević objavili su loše vesti iz doma na društvenim mrežama. Naime, poznatom rijaliti paru uginuo je pas, a njih dvoje su se javno oprostili od njega potresnim rečima. - Dragi prijatelji, moram da vas obavestim da je… »
"Moj dobri mali": Kristijan Golubović drži svog mrtvog psa, ljubi ga i jeca: "Umro je pre pola sata"

"Moj dobri mali": Kristijan Golubović drži svog mrtvog psa, ljubi ga i jeca: "Umro je pre pola sata"

Blic 23.03.2023
Bivši robijaš Kristijan Golubović na svom Fejsbuk profilu objavio je snimak na kojem u naručju drži svog kućnog ljubimca koji, kako je naveo, više nije živ. - Povredio je kičmenu moždinu i pre pola sata otišao od nas. Srce mi se raspada. Evo… »

Vesti dana »