Povezane vesti

Lukas odgovorio Milanu miloševiću na tvrdnju da mu je pretio: Ma, ko je taj? Prvi put čujem za čoveka

Lukas odgovorio Milanu miloševiću na tvrdnju da mu je pretio: Ma, ko je taj? Prvi put čujem za čoveka

Kurir 24.03.2023
Milan Milošević napravio je pravi bum dolaskom na Kurir televiziju u emisiju Sceniranje koja će biti emitovana u nedelju 26. marta od 20 časova. U jednoipočasovnoj ispovesti pred kamerama Kurir TV doskorašnji voditelj Zadruge je voditeljki Ljiljani… »
Bio sam super s Kijom, ali je nisam zvao na prošli rođendan! Milan Milošević otkrio pravi razlog svađe i u kakvim su sada…

Bio sam super s Kijom, ali je nisam zvao na prošli rođendan! Milan Milošević otkrio pravi razlog svađe i u kakvim su sada…

Kurir 24.03.2023
Novinar i nekadašnji voditelj rijaliti programa Milan Milošević gost je novog izdanja emisije "Sceniranje" na Kurir televiziji. U emotivnoj ispovesti u razgovoru s voditeljkom emisije Ljiljanom Stanišić dotakao se, između ostalog, i svog odnosa sa… »
"Ovo nikom nisam ispričao" Najiskreniji intervju Milana Miloševića: Brat nas je pre samoubistva terao da ustajemo u 3 sata…

"Ovo nikom nisam ispričao" Najiskreniji intervju Milana Miloševića: Brat nas je pre samoubistva terao da ustajemo u 3 sata…

Kurir 24.03.2023
Novinar i nekadašnji voditelj rijaliti programa Milan Milošević gost je novog izdanja emisije "Sceniranje" na Kurir televiziji. U nikad iskrenijoj ispovesti u razgovoru s voditeljkom emisije Ljiljanom Stanišić dotakao se brojnih tema, kako iz… »
"Aca Lukas mi je pretio" Milan Milošević otvorio dušu pred kamerama Kurir TV! U ispovesti otkrio detalje uznemirujućeg…

"Aca Lukas mi je pretio" Milan Milošević otvorio dušu pred kamerama Kurir TV! U ispovesti otkrio detalje uznemirujućeg…

Kurir 24.03.2023
Novinar Milan Milošević gost je emisije "Sceniranje" na Kurir televiziji, koju premijerno možete da pogledate u nedelju, 26. marta u 20 časova. U jednoipočasovnoj ispovesti pred kamerama Kurir TV Milan Milošević je voditeljki Ljiljani Stanišić… »

Vesti dana »