Povezane vesti

Lesor: Sada shvatam svoju ulogu i odgovornost prema timu

Lesor: Sada shvatam svoju ulogu i odgovornost prema timu

Politika 24.03.2023
Centar Partizana Matijas Lesor izjavio je za klupsku televiziju da je srećan što je dobio priliku da radi sa Željkom Obradovićem i da se tako pokaže u Evroligi. Francuski centar tokom ove sezone u Evroligi prosečno postiže 12 poena i ostvaruje… »
Lesor: Mnogi su sumnjali u mene, ali Željko je znao

Lesor: Mnogi su sumnjali u mene, ali Željko je znao

Sport klub 24.03.2023
Podeli : Centar Partizana Matijas Lesor došao je u redove crno-belih posle neuspešne epizode u Makabiju iz Tel Aviva, a 15 meseci kasnije predsatvlja jednog od najozbiljnijih konkurenata za MVP nagradu u Evroligi. U međuvremenu, zbog energičnog stila… »
Matijas Lesor: Navijače doživljavam kao deo svoje porodice

Matijas Lesor: Navijače doživljavam kao deo svoje porodice

Euronews 24.03.2023
Centar Partizana, Matijas Lesor, dao je intervju za klupsku televitiju u kome je otkrio kako je obukao crno-beli dres. Francuz je ove sezone jedan od nosilaca igre ekipe koju sa klupe predvodi Željko Obradović. "Ne mogu da kažem da sam očekivao nešto… »
Lesor oduševljen navijačima i željkom: „To je nešto najbolje što sam mogao da poželim“! (video)

Lesor oduševljen navijačima i željkom: „To je nešto najbolje što sam mogao da poželim“! (video)

Hot sport 24.03.2023
Francuz je brzo postao miljenik „Grobara“ Centar „crno-belih„, Matijas Lesor, igra sjajno ove sezone u dresu srpskog velikana i jedan je od najzaslužnijih za procvat Partizana i povratak u evropsku elitu. Francuz je govorio za klupski sajt i tom… »
Lesor: Sada shvatam svoju ulogu i odgovornost prema timu

Lesor: Sada shvatam svoju ulogu i odgovornost prema timu

Dnevnik 24.03.2023
BEOGRAD: Centar Partizana Matijas Lesor izjavio je za klupsku televiziju da je srećan što je dobio priliku da radi sa Željkom Obradovićem i da se tako pokaže u Evroligi. Francuski centar tokom ove sezone u Evroligi prosečno postiže 12 poena i… »
Lesor "zaljubljen" u Obradovića: LJudi bi poludeli da Obradović osvoji desetu titulu

Lesor "zaljubljen" u Obradovića: LJudi bi poludeli da Obradović osvoji desetu titulu

Večernje novosti 24.03.2023
Centar Partizana Matijas Lesor izjavio je za klupsku televiziju da je srećan što je dobio priliku da radi sa Željkom Obradovićem i da se tako pokaže u Evroligi. Foto: Tanjug Francuski centar tokom ove sezone u Evroligi prosečno postiže 12 poena i… »
Lesor emotivno o navijačima i Željku, pa otkrio kako je postao kum

Lesor emotivno o navijačima i Željku, pa otkrio kako je postao kum

Sportske.net 24.03.2023
Centar Partizana Matijas Lesor govorio je za klupsku televiziju o sezonu u crno-belom dresu, navijačima, kumstvu, Željku Obradoviću. Francuz igra najbolju košarku u karijeri ove sezone, najkonstantniji je igrač Partizana i u proseku beleži 12,6… »

Vesti dana »