Povezane vesti

Smrt u porodici Nevene Božović, pevačica objavila potresnu poruku sa poslednjim pozdravom

Smrt u porodici Nevene Božović, pevačica objavila potresnu poruku sa poslednjim pozdravom

Nova 24.03.2023
Dirljivim rečima se oprostila od voljene osobe. Pevačica Nevena Božović je na društvenim mrežama objavila tužnu vest. Naime, njoj je preminula baba za koju je bila veoma vezana, a pevačica se od nje oprostila emotivnom objavom. A post shared by… »
Tuga u domu nevene Božović! Pevačica se u bolu oprostila od člana porodice, njene reči lome najtvrđa srca

Tuga u domu nevene Božović! Pevačica se u bolu oprostila od člana porodice, njene reči lome najtvrđa srca

Kurir 24.03.2023
Pevačica Nevena Božović objavila je tužne vest iz njenog doma. Nažalost, pevačici je preminula baka a ona se emotivnim rečima oprostila od nje. - Putuj, moja Milena. Moja baba, moj anđeo, moj borac, moj ponos, moja boginja, moja Lula. Volim te -… »
Smrtni slučaj u domu nevene Božović: Pevačica slomljena od bola: "Putuj, moja Milena"

Smrtni slučaj u domu nevene Božović: Pevačica slomljena od bola: "Putuj, moja Milena"

Blic 24.03.2023
Pevačica Nevena Božović suočila se sa velikim gubitkom, a sada se tim povodom i oglasila. Pevačica se na svom Instagram profilu oprostila od bake koja je umrla, a dirljivim snimkom je rasplakala mnoge. - Putuj, moja Milena. Moja baba, moj anđeo, moj… »

Vesti dana »