Povezane vesti

Prva slika ponosnog tate i sina: Žena Nikole Rađena krišom objavila fotku muža dok gura kolica - "moji muškarci"

Prva slika ponosnog tate i sina: Žena Nikole Rađena krišom objavila fotku muža dok gura kolica - "moji muškarci"

Mondo 24.03.2023
Milica i Nikola Rađen su dobili sina kojeg su pre nekoliko dana izveli iz porodilišta, a sada je vreme i za prvu šetnju s bebom, što je pevačica ovekovečila na mrežama. Milica i Nikola Rađen su dobili sina kojeg su pre nekoliko dana izveli iz… »
(Foto) Nikola Rađen u prvoj šetnji sa naslednikom: Milica podelila porodičnu fotografiju - pokazala svima kako uživaju

(Foto) Nikola Rađen u prvoj šetnji sa naslednikom: Milica podelila porodičnu fotografiju - pokazala svima kako uživaju

Blic 24.03.2023
Bivši vaterpolista Nikola Rađen pre nekoliko dana je izveo suprugu Milicu i sina iz porodilišta, a sada su otišli u prvu proodičnu šetnju. Rađen je vozio naslednika u kolicima, a Milica je zabeleila ovaj trenutak i podelila javno sa svima. - Moji… »
Prva fotografija porodice Rađen! Ponosna mama predstavila svoje momke, evo kako uživaju!

Prva fotografija porodice Rađen! Ponosna mama predstavila svoje momke, evo kako uživaju!

Kurir 24.03.2023
Nikola Rađen pre nekoliko dana je izveo suprugu Milicu i sina iz porodilišta, a sada su otišli u prvu porodičnu šetnju. Rađen je vozio naslednika u kolicima, a Milica je zabeleila ovaj trenutak i podelila javno sa svima. - Moji dečaci - napisala je… »

Vesti dana »