Povezane vesti

„Sve što mi treba je suvo meso i rakija“: Dončić nosio majicu koja je oduševila Balkance! (foto)

„Sve što mi treba je suvo meso i rakija“: Dončić nosio majicu koja je oduševila Balkance! (foto)

Hot sport 25.03.2023
Poruka je više nego jasna. Slovenački košarkaš Luka Dončić još jednom je oduševio čitav Balkan i to svojim stajlingom pred utakmicu između Dalasa i Šarlota. Nisu uspeli Maveriksi da slave u ovom susretu, rezultat je bio 109:117 u korist… »
FOTO „Sve što mi treba je suvo meso i rakija“: Dončićeva urnebesna majica oduševila navijače

FOTO „Sve što mi treba je suvo meso i rakija“: Dončićeva urnebesna majica oduševila navijače

Nova 25.03.2023
Slovenac zna kako da se obuče. Odličnu partiju ponovo je pružio i Luka Dončić, koji je imao dabl-dabl u meču Dalas Maveriksa protiv Šarlot Hornetsa kod kuće. Ipak, njegov tim doživeo neočekivan poraz, koji bi na kraju mogao da ih košta mesta u… »
Luka Dončić je hit u Americi: "Sve što mi treba je suvo meso i rakija" (foto)

Luka Dončić je hit u Americi: "Sve što mi treba je suvo meso i rakija" (foto)

Večernje novosti 25.03.2023
LUKA Dončić je još jednom pokazao da je u NBA ligi najvažnije uživati. Pokazao je još jednom da je veliki šoumen, a njegov stajling pred utakmicu oduševio je sve na balkanu, posebno u Srbiji. FOTO: AP/Tanjug Na meč protiv Šarlota odlučio da… »

Vesti dana »