Povezane vesti

"Na estradi ne postoji prijateljstvo!" Bosanac otkrio bolnu istinu o kolegama, a onda potkačio neke članove žirija zvezda…

"Na estradi ne postoji prijateljstvo!" Bosanac otkrio bolnu istinu o kolegama, a onda potkačio neke članove žirija zvezda…

Kurir 25.03.2023
Kompozitor, harmonikaš i aranžer Dragan Stojković Bosanac gostovao je sa svojom ćerkom Džidžom u emisiji dIVAN šou kod Ivana Gajića. Njih dvoje su govorili o estradi, muzici i zanimljivim detaljima iz karijere, a u jednom trenutku dotakli su se i… »
"Od jedne turneje sam zaradio 80.000 dolara" Bosanac nikad iskreniji: Bio sam više plaćen od Nade Topčagić i Radiše…

"Od jedne turneje sam zaradio 80.000 dolara" Bosanac nikad iskreniji: Bio sam više plaćen od Nade Topčagić i Radiše…

Kurir 25.03.2023
Dragan Stojković Bosanac se ne pojavljuje u emisijima, ali je prvi put napravio presedan i sa ćerkom Aleksandrom Stojković Džižom gostovao u "Divnom šouu" kod Ivana Gajića na Kurir televiziji koji se emituje subotom od 14 časova. Čuveni… »
"Prosuti" na podu grle gomilu novca! Bosanac otkrio priču o ovoj fotografiji: To je samo bakšiš, a ona nije smela da se…

"Prosuti" na podu grle gomilu novca! Bosanac otkrio priču o ovoj fotografiji: To je samo bakšiš, a ona nije smela da se…

Kurir 25.03.2023
"Divan show" iz vikenda u vikend opravdava naziv emisije, u šta su se gledaoci Kurir televizije uverili i danas. Autor i voditelj Ivan Gajić, ugostio je Dragana Stojkovića zvanog Bosanac i njegovu ćerku Džidžu Stojković.. Nakon što je, na samom… »
Bosanac kakvog do sada niste imali prilike da vidite! U emisiji „dIvan show“ sa ćerkom Džidžom otkrio estradne i…

Bosanac kakvog do sada niste imali prilike da vidite! U emisiji „dIvan show“ sa ćerkom Džidžom otkrio estradne i…

Kurir 25.03.2023
"Divan show" iz vikenda u vikend opravdava naziv emisije, u šta će se gledaoci Kurir televizije uveriti i danas od 14 časova, kada u studio autora i voditelja Ivana Gajića stižu Dragan Stojković Bosanac i Džidža Stojković. Proslavljeni kompozitor… »
Bosanac kakvog do sada niste imali prilike da vidite! U emisiji „dIvan show“ sa ćerkom Džidžom otkrio tajne!

Bosanac kakvog do sada niste imali prilike da vidite! U emisiji „dIvan show“ sa ćerkom Džidžom otkrio tajne!

Mondo 25.03.2023
"Divan show" iz vikenda u vikend opravdava naziv emisije, u šta će se gledaoci Kurir televizije uveriti i danas od 14 časova, kada u studio autora i voditelja Ivana Gajića stižu Dragan Stojković Bosanac i Džidža Stojković. "Divan show" iz vikenda… »

Vesti dana »